BOSCH SMV4EVX15E

BOSCH SMV4EVX15E

Více informací

13 998,00 Kč
11 568,60 Kč (bez DPH)

BOSCH SMV4EVX15E

Bosch SMV4EVX15E

Bez myčky si už většina domácností nedokáže představit život. Chytrá vestavná myčka Bosch SMV4EVX15E má plně integrovaný panel a spoustu programů, které vám usnadní každý den. Vnitřní uspořádání s příborovou zásuvkou a výškově nastavitelným košem Rackmatic poskytuje bezpečné a efektivní uspořádání nádobí. Se systémem Home Connect můžete myčku vzdáleně ovládat, kontrolovat nebo ztišit s programem Silence on demand.

Senzorová technologie pro dokonalý výsledek

Efektivnímu rozpouštění mycích tablet dopomůže dávkovací asistent. Senzorová technologie AquaSensor LoadSensor dokáží detekovat množství nádobí a úroveň znečištění. Podle toho poté automaticky zvolí ideální mycí program. O průběhu a ukončení programu informuje červený světelný bod promítaný na podlahu. V případě jakéhokoli poškození vodou značka Bosch poskytuje doživotní záruku AquaStop

Klíčové vlastnosti:

 • Automatické pootevření dvířek po skončení programu
 • Flexibilní uspořádání nádobí díky košům VarioFlex a zásuvce VarioDrawer
 • Velmi tichá myčka s hlučností 44 dB
 • Díky Home Connect lze myčku snadno ovládat na dálku
 • Funkce Oblíbený program usnadní ovládání
 • Zefektivněte svůj čas s chytrou domácností

  Snadnější to být nemůže. Stáhněte si aplikaci Home Connect, připojte myčku k Wi-Fi a naskládejte nádobí. Svůj spotřebič ovládejte odkudkoli. Ať už jste v práci, na zahradě, na dětském hřišti nebo na sedačce v obýváku. Díky partnerství s Amazon Alexa můžete myčce zadávat i hlasové povely. Nastavte program, zkontrolujte průběh mytí nebo využijte vzdálenou diagnostiku. Mějte svou myčku ve svých rukou.

 • Tichá jako myška

  Máte rádi nerušený odpočinek? S novými technologiemi myčky Bosch a motoru EcoSilence Drive si můžete dopřát klidnou chvilku i během doby, kdy myčka myje. Motor s vysokým výkonem je obzvláště tichý a navíc šetří energii. 

  Flexibilní prostor pro pohodlné uspořádání

  Interiér myčky nabízí flexibilní koše s mimořádnou stabilitou. Budete mít dostatek prostoru pro všechno nádobí. Příbory jsou uloženy ve výsuvné příborové zásuvce. Tam se vejdou také naběračky, drobné kuchyňské náčiní nebo šálky na espresso.

  Mějte přehled o průběhu programu

  U myčky, která nemá přední panel, je těžké na první pohled zjistit, zda ještě myje. Díky světelné signalizaci vás myčka sama upozorní, kdy už mycí proces skončil nebo jestli stále ještě probíhá. • Flexibilní prostor pro pohodlné uspořádání

  Interiér myčky nabízí flexibilní koše s mimořádnou stabilitou. Budete mít dostatek prostoru pro všechno nádobí. Příbory jsou uloženy ve výsuvné příborové zásuvce. Tam se vejdou také naběračky, drobné kuchyňské náčiní nebo šálky na espresso.


   

  Mějte přehled o průběhu programu

  U myčky, která nemá přední panel, je těžké na první pohled zjistit, zda ještě myje. Díky světelné signalizaci vás myčka sama upozorní, kdy už mycí proces skončil nebo jestli stále ještě probíhá.


   

  Dokonalý výsledek s maximální silou mycího prostředku

  Dávkovací asistent zaručuje vysoce účinné mytí nádobí. Mycí tableta se přesune ze zásobníku přímo do malé záchytné misky. Cílený proud vody tabletu stejnoměrně rozpustí po celém vnitřku myčky, tím dosáhnete vždy výborného výsledku mytí.


   

  Sušší nádobí díky automatickému otevírání dveří

  Nádobí se má do skříněk ukládat suché. Abyste nemuseli nádobí dosušovat utěrkou, funkce EfficientDry po ukončení programu automaticky otevře dveře myčky. Toto praktické řešení šetří energii, zdokonaluje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a šetrně ochlazuje nádobí, aby bylo ihned připravené k jeho uložení.


     

  Mycí programy

Technické parametry

Konstrukce
Typvestavba
 Konstrukce vestavné myčky
plně integrovaná
Typ konstrukceVestavný integrovaný
Počet sad nádobí
 Kapacita myčky
13 souprav
Spotřeba
 Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
74 kWh
 Vážená spotřeba vody za cyklus
9.5 l
 Energetická třída 2021
C
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti1.121
Index sušicí schopnosti1.061
Doba trvání EKO programu4:55 hod.
Počet teplot5
Počet ostřikovacích ramen1
Programy/funkce
Funkce myčkyindikace leštidla, indikace soli, ukazatel zbytkového času, zvukový signál ukončení programu
Počet programů6
 Příborová zásuvka
Ano
 AquaStop
Ano
 ComfortLift
Ne
 Zeolith
Ne
 Smart funkce
Ano
SMART Integrace do systému
 Amazon Alexa
Ne
 Apple HomeKit
Ne
 Google Home
Ne
 Vlastní systém

Ano

Rozměry balení
Šířka výrobku66.0 cm
Výška výrobku88.0 cm
Hloubka výrobku67.0 cm
Hmotnost výrobku37.5 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

BOSCH SMV4EVX15E

BOSCH SMV4EVX15E

BOSCH SMV4EVX15E

Napište svůj názor