DeLonghi ECAM 250.23.SB

DeLonghi ECAM 250.23.SB

Více informací

8 380,00 Kč
6 925,62 Kč (bez DPH)

DeLonghi ECAM 250.23.SB

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23 SB

Tento kávovar z řady Magnifica vám připraví prakticky jakoukoli kávu, ale také lahodné cappuccino. Stačí stisknout tlačítko a přístroj se postará o vše ostatní. Můžete si snadno nastavit ideální velikost, teplotu i aroma kávy tak, aby výsledek odpovídal přesně vaší chuti.

Čerstvě umletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovar De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23 SB má zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tzv. "Tubeless Systému" se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Moderní systém ohřevu "Termoblok"

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody. Pro tyto účely je kávovar Magnifica vybaven systémem "Termoblok" s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy a druhé páru pro napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Spařovací jednotku lze vyjmout

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

Tryska pro pěnění mléka

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí tzv. "Cappuccino systému". Nastavitelná tryska na pěnění mléka umožní jednoduchou přípravu kávových specialit, ať už je to nadýchané cappuccino, jemné latte macchiato nebo intenzivní flat white.

Přizpůsobte si chuť dle sebe

Automatický kávovar De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23 SB připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti je možné upravit velikost kávy, intenzitu a požadovanou teplotu a následně uložit do paměti přístroje.

Automatický kávovar s mnoha funkcemi

Při používání kávovaru určitě oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa současně pro úsporu času. V kávovaru je také možné použít předem namletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků.

Snadná údržba

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

Nastavení dle tvrdosti vody

Specifickou vlastností kávovarů De'Longhi je možnost naprogramování tvrdosti používané vody. Na výběr jsou 4 stupně tvrdosti. Zároveň se doporučuje používání vodního filtru. Ten nejen předchází tvorbě vodního kamene v přístroji, ale také prodlužuje jeho životnost. Má také vliv na chuť a aroma kávy.

Funkce automatického vypnutí

Nastavte jeden z pěti dostupných intervalů, po jejichž uplynutí se přístroj sám vypne. Před vypnutím se kávovar automaticky propláchne. Šetříte tak energii i životní prostředí.

Nápojové menu kávovaru De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23 SB

Espresso

ESPRESSO

Originální italské espresso podávané v malém šálku. Je také základem všech mléčných káv.

2x Espresso

2X ESPRESSO

Dvě originální italská espressa pro dvojité potěšení.

Káva

KÁVA

Mezinárodní verze italského espressa, s vyváženou chutí a jemnou cremou.

Long

LONG

Speciální recept na kávu s nízkým spařovacím tlakem pro fantasticky aromatickou chuť – ideální volba pro milovníky filtrované kávy

.

Vlastnosti

Příkon
 1 450 W
Tlak
 15 bar
Objem nádržky na vodu
 1,8 l

Funkce

Funkce
 Funkce horké vody, Příprava dvou šálků najednou

Rozměry a hmotnost

Hloubka
 44 cm
Šířka
 24 cm
Výška
 36 cm
Hmotnost
 9 kg
Maximální výška prostoru pro šálek
 14 cm

Barva

Barva
 Stříbrná

Typ kávovaru

Typ
 Automatický

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

DeLonghi ECAM 250.23.SB

DeLonghi ECAM 250.23.SB

DeLonghi ECAM 250.23.SB

Napište svůj názor