DeLonghi EC 9155.MB

DeLonghi EC 9155.MB

Více informací

14 950,00 Kč
12 355,37 Kč (bez DPH)

DeLonghi EC 9155.MB

Pákové espresso De'Longhi EC 9155.MB La Specialista Arte s profesionálním tlakem 15 barů, integrovaným mlýnkem a tryskou pro napěnění mléka vám připraví 1 nebo 2 šálky profesionálního kávového nápoje.

De'Longhi EC 9155.MB La Specialista Arte

  • Kónický ocelový mlýnek
  • Objem zásobníku na vodu: 1 500 ml
  • Objem nádoby na mléko: 300 ml
  • Provozní tlak: 15 barů
  • Dvě nezávislá topná tělesa
  • Tryska pro napěnění mléka
  • Osobní nastavení nápojů
  • Baristická sada
  • Snadná údržba a odstraňování vodního kamene

Dokonalé mletí kávových zrn

Prvním krokem k dosažení nejlepších výsledků v šálku je přesné mletí kávových zrn. Kávovar La Specialista Arte má zabudovaný ocelový mlýnek s možností nastavení 8 stupňů hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou přesné, odolné proti poškození a neutrální k chuti kávy.

Optimální dávka kávy

Inovativní sítko kávovaru La Specialista nemá dvojité dno, takže je možné pracovat s větším množstvím mleté kávy. Sítko pro jednu porci pojme až 12 gramů kávy, dvojité sítko až 20 gramů. Dávkování můžete snadno nastavit otáčením kolečka na ovládacím panelu.

Autentický zážitek z vaření bez nepořádku

Prémiová sada pro baristy zjednodušuje každý krok přípravy kávy. Speciální dávkovací trychtýř umožňuje mletí bez nepořádku, takže se káva nerozsype po přístroji. Nerezová pěchovací podložka a pěchovací podložka napomáhají důslednému a rovnoměrnému pěchování.

Stabilní teplota pro vynikající chuť

Každý druh zrnkové kávy vyžaduje specifické nastavení teploty vody. La Specialista Arte nabízí 3 teplotní profily, které odpovídají teplotnímu rozsahu mezi 92 a 96 °C. Technologie "Active Temperature Control " pak zajišťuje stabilní teplotu po celou dobu přípravy, a tím i ideální extrakci kávy.

Krémová mléčná pěna

Se systémem "My LatteArt " si vyšleháte mléčnou pěnu přesně podle svých představ.Tryska pro napěnění mléka, inspirovaná profesionálními kávovary, zajišťuje dostatečný objem páry pro našlehání hedvábné struktury s mikrobublinkami. Ideální pro vaši chvíli kreativity s LatteArt.

Espresso nebo Americano?

Pákový kávovar La Specialista nabízí 2 přednastavené recepty, které si můžete vybrat na předním panelu. Espresso je klasický italský recept s oříškovou pěnou a intenzivní chutí. Pro milovníky skvělé kávy je tu americano, dvojitá dávka espressa zalitá horkou vodou s jemnou vrstvou pěny. Kávovar je vybaven funkcí "předspaření", která zajišťuje optimální vlhkost kávových zrn před samotnou extrakcí.

Nápoje na míru

Funkce "MY" umožňuje snadno přizpůsobit délku každého z přednastavených kávových receptů. S kávovarem La Specialista Arte můžete používat až 11 cm vysoké šálky a podstavec na espresso zajistí dokonalou pěnu. Kávovar je navíc vybaven samostatnou tryskou pro výdej horké vody přímo do šálku. Tuto funkci můžete použít jak k prodloužení přípravy espressa, tak k přípravě čaje.

Snadná údržba

Na kávovaru můžete nastavit teplotu i tvrdost vody. Tlak čerpadla je 15 barů a optimální tlak pro extrakci kávy se zobrazuje na analogovém displeji. Přístroj sám oznámí, že potřebuje odvápnit. Pak stačí vybrat proces odstraňování vodního kamene, přidat EcoDecalk a spustí se automatický program.

Co víc?

Vyjímatelný zásobník na zrna má kapacitu 180 g. Nádržka na vodu má objem 2 litry a praktický senzor vás včas upozorní na nedostatek vody. V balení kávovaru najdete konvičku na mléko, baristickou sadu pro dávkování a tamponování, tamponovací nástroj, jehlu na čištění parní trysky, odvápňovač, 2 sítka na kávu a stojánek na espresso šálky. Design kávovaru se hodí do každé moderní kuchyně a nerezové tělo kávovaru zaručuje dlouholeté používání.

ZnačkaDelonghi
Vestavěný displejNe
Objem vodního zásobníku1500 ml
Maximální provozní tlak15 Bar
Způsob připravy pěnyparní tryska
Typ kávovaruEspresso - pákové
Vestavěný mlýnekAno
Počet teplot.nastavení3
Objem nádoby na mléko0.3 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barvamix barev
Šírka27.5 cm
Výška40 cm
Hloubka36.5 cm
Hmotnost8.8 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displejNe

Další vlastnosti

ZnačkaDelonghi
Objem vodního zásobníku1500 ml
Maximální provozní tlak15 Bar
Způsob připravy pěnyparní tryska
Objem nádoby na mléko0.3 L

Funkce

ČasovačAno
Odvápňovací systémAno
Typ kávovaruEspresso - pákové
Typ náplně kávyzrna
Vestavěný mlýnekAno
Počet teplot.nastavení3

Vzhled

Vzhled skříněvolně stojící

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

DeLonghi EC 9155.MB

DeLonghi EC 9155.MB

DeLonghi EC 9155.MB

Napište svůj názor