DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

Více informací

Průměrná známka 

15 748,00 Kč
13 014,88 Kč (bez DPH)

ECAM 370.70.B

Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus v černé barvě s 1800 ml zásobníkem na vodu. Nabízí 13 přednastavených nápojů a 13 stupňů jemnosti mletí.

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

 • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
 • Automatický systém napěňování mléka
 • Osobní nastavení kávy a uložení do My Menu
 • Barevný dotykový displej
 • Automatická funkce čištění a odvápňování
 • Tlak čerpadla: 19 barů

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

Nastavte si chuť své oblíbené kávy. Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Kvalitní ocelový mlýnek

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De´Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou tak přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tvz. "Tubeless Systému" se snižuje na minimální množství kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě namleté ​​kávy.

Správná teplota vody

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté ​​kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De´Longhi vybaveny systémem „Termoblok“ s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy, a to druhé páru na napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv.  jednotka vyluhovače, která dávkuje čerstvě umletou kávu tak, jako by to prováděl profesionální barista. Patentovaná jednotka vyluhovače De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy dle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou v měsíci opláchnout pod tekoucí vodou, bez nutnosti používat chemické čistící prostředky.

Intuitivní ovládání 

Díky velkému dotykovému displeji s rozlišením 3,5" je používání kávovaru jednoduché a intuitivní. Interaktivní panel a menu v českém jazyce vás jednoduchým způsobem provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou kávovaru. Funkce "Smart One Touch" řídí nápoje podle intenzity používání, takže váš oblíbený nápoj máte vždy po ruce.

Krémová mléčná pěna

Patentovaný LatteCrema systém vám připraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěňování – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snadnější údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí - automatické čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti karafy umýt v myčce na nádobí. Ušetříte čas a budete mít jistotu, že karafa je dokonale čistá.

Vlastní nastavení kávy

Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Užitečné funkce

Při používání kávovaru zajisté oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa zároveň, což ušetří čas. V kávovaru je také možné použít předem umletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely horké delší dobu, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. Díky funkci „Statistika“ si můžete jednoduše ověřit kolik káv a mléčných nápojů jste na kávovary připravili.

Automatické procesy čištění

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí kávovaru a to během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla vaše káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví se tak kávových usazenin. Kávovar ohlašuje odvápňování a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápňování vašeho kávovaru. Části kávovaru lze také mýt v myčce nádobí.

Automatické vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožňuje šetřit energii a péči o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po uplynutí zvoleného intervalu se kávovar automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Objem vodního zásobníku1800 ml
Typ kávovaruEspresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna300 g
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programyAno
Cappuccino 1 tlačidlemAno
Počet uživatelských profilů1
Počet přednast.nápojů13

Fyzické vlastnosti a barva

Barvačerná
Šírka23.6 cm
Výška34.8 cm
Hloubka42.9 cm
Hmotnost9.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaDelonghi
Smart Ne
Objem vodního zásobníku1800 ml
Maximální provozní tlak19 Bar
Způsob připravy pěnynádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna300 g
Objem nádoby na mléko0.6 L
Počet stupňů jemn.mletí13

Funkce

ČasovačAno
Odvápňovací systémAno
Automatické vypnutíAno
Typ kávovaruEspresso - plnoautomat

Energetické údaje

Příkon1450 W

Další parametry

SamočistícíAno
Smart (ovládání mobilem) Ne
Nastavitelné množství vodyAno
Nastavitelné množství kávyAno
Přednastavené programyAno
Mletá kávaAno
Cappuccino 1 tlačidlemAno
Počet uživatelských profilů1
Počet přednast.nápojů13

Známka 
Ověřený zákazník
15.03.2023

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Napište svůj názor

  DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

  DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

  DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

  Napište svůj názor