Electrolux LFG716W

Electrolux LFG716W

Více informací

10 100,00 Kč
8 347,11 Kč (bez DPH)

Electrolux LFG716W

Vestavná digestoř Electrolux LFG716W v bílém provedení s šířkou 54 cm a s odsáváním do komína. Možná je i recirkulace po vložení uhlíkového filtru (není součástí). Vybaven je technologií Hob2Hood, díky které varný panel ovládá odsavač par automaticky. Maximální výkon odsávání dosahuje 580 m³/hod a při intenzivním stupni výkonu 700 m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní. Pracovní plochu pod digestoří zpřehlední 2× LED Spotlight osvětlení. Disponuje indikátorem zanesení tukového filtru a indikátorem zanesení uhlíkového filtru. Maximální hlučnost dosahuje 67 dB.

 

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Electrolux LFG716W by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čímž rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 57 cm nad plynovou varnou deskou.

Design

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 54 cm. Vestavný odsavač par má povrchové provedení v bílé barvě. S digestoří, která je vybavena hliníkovým tukovým filtrem, bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Můžete je bez problémů mýt, díky čemuž vám zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni ještě delší dobu.

Funkce Hob2Hood® dodá pohodlí

Díky funkci Hob2Hood® je odsavač par bezdrátově propojen s varným panelem. Po tom, jak začnete vařit, odsavač par automaticky upraví nastavení a poskytne vám tak nejideálnější odsávání na základě výkonu zvoleného na varném panelu. Udělá prakticky mnoho práce za vás. Můžete se plně soustředit na vaření.

Odsávání výparů

Vestavný odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s mechanickým tlačítkovým ovládáním a 1 intenzivním stupněm. Maximální výkon odsávání dosahuje 580 m³/hod a při intenzivním stupni 700 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB01.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šírka54 cm
Maximální hlučnost67 db
Třída energ.účinnosti A
Typ digestořeodtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání700 m3

Počet motorů

Barvabílá
Šírka54 cm
Výška33.1 cm
Hloubka30 cm
Hmotnost9 Kg

Další vlastnosti

ZnačkaElectrolux
Smart Ano
Maximální výkon odsávání700 m3
Počet rychlostí3
Počet motorů1
Min.vzdál.od el.var.desky50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky57 cm
Vhodný uhl. filtrECFB01
Potřebný počet uhl. filtrů1

Hlučnost

Maximální hlučnost67 db

Další parametry

Třída energ.účinnosti A

Energetické údaje

Celková spotřeba55 kWh

Vzhled

Typ ovládáníelektronické
Typ digestořeodtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů1

Funkce

Automatické spuštěníAno
Typ osvětleníLED

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux LFG716W

Electrolux LFG716W

Electrolux LFG716W

Napište svůj názor