SAMSUNG RB30J3005WW

SAMSUNG RB30J3005WW

Více informací

11 600,00 Kč
9 586,78 Kč (bez DPH)

SAMSUNG RB30J3005WW

VÍCE PROSTORU - Technologie SpaceMax™

Chladnička Samsung využívá technologii SpaceMax™ , vysoce účinný izolační systém. Umožnil vytvořit tenčí stěny a zvětšit užitný prostor bez zvětšení jeho vnějších rozměrů . Ve výsledku bylo možné ušetřit 321 l kapacity . Pro uložení potřebných potravin máte v lednici 213 litrů a v mrazáku 108 litrů. Má energetickou třídu E.

VÝROBKY ZŮSTANU DELŠÍ ČERSTVÉ

Vše kolem chlazení

Speciálně navržený systém All Around Cooling, tedy četné otvory ve výšce každé police, distribuuje chladný vzduch rovnoměrně po celém prostoru chladničky . Stálá teplota zajišťuje delší čerstvost produktů.

Power Freeze

Power Freeze

Když zapnete funkci Power Freeze, je snazší zmrazit velké množství potravin . Spusťte jej, pokud plánujete větší nákup potravin. V mrazicím oddílu teplota klesne na minimální teplotu a zůstane tam po dobu 50 hodin.

No Frost

No Frost

Cirkulace chladného vzduchu eliminuje výskyt vlhkosti uvnitř chladničky, včetně námrazy a ledu. Potraviny mají lepší podmínky a pro vás to znamená konec pracné povinnosti rozmrazovat zařízení .

KOMFORT POUŽÍVÁNÍ

Chladnička Samsung nabízí mnoho funkčních vymožeností, díky kterým je její každodenní používání potěšením . Usnadňuje volný přístup k produktům a jejich organizaci. Bez problémů se do něj vejdou i velké lahve nebo krabice s jídlem. Výsuvná police nebo zásuvky vám umožní snadno dosáhnout i na nejhlouběji uložené produkty.

Easy Slide

Na produkty je snadné sáhnout. Polička Easy Slide

Polička se mírně zasouvá a vysouvá . Díky tomu snadno sáhnete po výrobcích umístěných v jeho zadní části.

Dveřní kontejnery

Jednoduchá úprava. Dveřní kontejnery

Na dveřích jsou namontované dveřní  kontejnery , takže do nich můžete umístit velké krabice nebo lahve, čímž uvolníte místo v hlavním prostoru chladničky. Polohu polic lze upravit podle potřeby.

Prostorné zásuvky

Pohodlné skladování. Prostorné zásuvky

Výrobky můžete uložit do 3 zásuvek v mrazicí přihrádce . Navíc je zde zásobník na led . Zásuvky mají velkou kapacitu a snadno se vysouvají, takže mražené potraviny můžete uchovávat i v zadní části chladničky.

Led osvětlení

LED osvětlení . Světlý vnitřek chladničky

Díky LED osvětlení použitému v chladničce jsou produkty dobře viditelné . Její výhodou je také energetická účinnost, spotřebuje méně elektřiny než klasické žárovky.

Plný přístup

Plný přístup. Bezkolizní otevírání dveří

Chladnička je ideální pro malé kuchyně nebo při umístění ke zdi. Jeho dvířka otevírající se pod úhlem 90° umožňují plně vysunout police nebo zásuvky .

Funkce dovolené

Funkce dovolené

Tato funkce  umožňuje šetřit energii, když jsou členové domácnosti delší dobu pryč . Normální provoz mrazicího oddílu je zachován tak, aby se potraviny nerozmrazovaly a teplota v chladničce se nezvýšila.

rozměry v/š/h/ : 178/59,5/67,5 cm


Chladnička:

• Objem netto chladicí části: 213 l
• Počet polic (celkem) 4 z toho 1 vysouvající
• horní LED osvětlení
• Materiál polic Tvrzené sklo
• Přihrádka na mléčné výrobky
• Přihrádka na vejce (zásobník na vejce)
• Zásuvka na zeleninu
• počet odkládacích přihrádek ve dveřích: 4


Mraznička:

• objem **** mrazící části: 108 l
• Miska na led
• 3 x mrazicí přihrádky
• Funkce rychlé mrazení
• mrazicí kapacita: 12 kg za 24 hod.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

SAMSUNG RB30J3005WW

SAMSUNG RB30J3005WW

SAMSUNG RB30J3005WW

Napište svůj názor