Electrolux EES848200L

Electrolux EES848200L

Více informací

10 920,00 Kč
9 024,79 Kč (bez DPH)

Electrolux EES848200L

Myčka s MaxiFlex zásuvkou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EES848200L dokáže na jeden mycí cyklus umýt 14 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale osušeno. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí najde vždy místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. 

Všechny příbory budou umyty najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Tichá zpětná vazba, paprsek na podlaze

Světelený systém zpětné vazby Beam on Floor udrží vaši kuchyni tichou. Namísto hlasitého pípnutí, které může přehlušit hluk v pozadí, vám vaše myčka jasně řekne svůj stav tak, že na podlahu promítne tečku. Červená, když je v provozu, zelená, když je dokončeno.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Systém vnitřních košů

Užijete si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše se skládá ze 2 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

 • Teploty: 4
 • Mycí programy jsou: 160minutový, 60 minutový, 90 minutový, AUTOSense, Eco, Péče o myčku, Rychlý 30minut, Opláchnutí a zadržení
 • Šírka59.6 cm
  Maximální hlučnost46 db
  Počet souprav nádobí14
  Třída energetické účinnosti 2021 E

  Fyzické vlastnosti a barva

  Šírka59.6 cm
  Výška81.8 cm
  Hloubka55 cm
  Hmotnost38.7 Kg

  Konektivita

  Délka kabelu1.5 m

  Display/Grafika

  Typ displeje LED

  Další vlastnosti

  ZnačkaElectrolux
  Smart Ne
  Délka hadice1.5 m
  Délka odtokové hadice1.5 m

  Hlučnost

  Maximální hlučnost46 db

  Funkce

  Dětská pojistka Ne
  Počet programů8
  Odložený start Ano
  Doba cyklu240 min.
  AquaStop funkce Ano
  Počet souprav nádobí14
  AquaSensor funkceAno
  Indikace zbývajícího časuNe

  Energetické údaje

  Spotřeba vody na cyklus10.5 L
  Třída účinnosti sušeníA
  Třída energetické účinnosti 2021 E
  Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů95 kWh

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux EES848200L

Electrolux EES848200L

Electrolux EES848200L

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: