LG GMX945MC9F

LG GMX945MC9F

Více informací

74 100,00 Kč
61 239,67 Kč (bez DPH)

LG GMX945MC9F

Inteligentní americká lednice LG GMX945MC9F s francouzskými dveřmi v matné černé barvě já zařazena do energetické třídy F. Oceníte Instawiew Door-in-Door - po zaklepání se rozsvítí vnitřek chladničky. Chladicí část má objem 365 litrů, mrazicí část 273 litrů. Akumulační doba při výpadku je 12 hodin. Vybavena je technologií LG Total No Frost, funkcí Surround Cooling a invertorovým lineárním kompresorem. Výrobník ledu Slim SpacePlus a funkce Pure N Fresh pro čerstvý vzduch uvnitř. Ovládání na dálku díky aplikaci LG ThinQ + Wi-Fi. Hlučnost při chlazení 40 dB. LED osvětlení uvnitř a dětský zámek.

Americká chladnička

Americká chlanička LG GMX945MC9F je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Disponuje mnoha vynikajícími vlastnostmi a systémy, které pečují o správné podmínky při uskladňování vašich potravin. Chladicí část v užitném objemu 365 litrů nabízí 3 skleněné police, LED osvětlení, 2 zásuvky pro ovoce a zeleninu a dveřní poličky. Mrazicí část o objemu 273 l nabízí skladovací prostor se 2 výsuvnými skleněnými policemi a 4 průhlednými plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu je 12 hodin.

InstaView Door-in-Door

Dvířka americké chladničky InstaView Door-in-Door™ jsou vybavena elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř, bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

Lineární kompresor

Konvenční kompresor pro potřeby komprese převádí točivý pohyb na přímočarý pohyb pístu. Při přeměně tohoto pohybu dochází k asymetrickému působení a přenosu sil přes hřídel a ojnici na píst. Naproti tomu lineární kompresor díky vychylování pístu v magnetickém poli vytváří přímočarý (lineární) pohyb sám o sobě bez nutnosti transformace točivého pohybu. Jeho výhodou pak je nižší tření a tudíž o více než 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a větší spolehlivost.

Surround Cooling

Delé čerstvé potraviny a správně vychlazené nápoje? O to se postará funkce Surround Cooling, která rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém prostoru chladničky, včetně oblasti dveří. Zajistí proudění vzduchu v různých úhlech, čímž tak poskytne ideální chladicí podmínky.

Rovnoměrné chlazení

Funkce DoorCooling+™ se stará o rychlejší a rovnoměrnější chlazení uvnitř chladničky, aby vaše potraviny zůstaly stále čerstvé a nápoje vychlazené.

Technologie UVnano™

Tato technologie díky UV světlu odstraní z vodní trysky dávkovače až 99,99 % bakterií. Samoúdržbu provádí jednou za hodinu a vy si tak můžete vychutnat vždy čistou vodu.

Filtr Pure N Fresh

Díky tomuto jedinečnému systému čištění vzduchu snížíte zápach v ledničce na minimum. Osvěžovač s aktivním uhlíkem za pomoci ventilátoru aktivně prohání vzduch přes filtr a posílá ho zpět přes rozvod vzduchu Fresh Shower do tří různých úrovní regálů chladničky.

LG ThinQ™

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat LG ThinQ™ aplikaci a pomocí chytrého telefonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení chytrého telefonu s inteligentní chladničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení a diagnostiku chladničky.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šírka91.2 cm
Výška179.3 cm
Maximální hlučnost40 db
Celkový čistý objem638 L
Čistá kapacita chladničky365 L
Čistá kapacita mrazničky273 L
Dvouokruhový NoFrostNe
Třída energetické účinnosti 2021 F
Barvačerná
Šírka91.2 cm
Výška179.3 cm
Hloubka74.4 cm
Hmotnost149 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaLg
Smart Ano

Obsah balení

Obsah balenífiltr

Hlučnost

Maximální hlučnost40 db

Funkce

Dětská pojistka Ano
No Frost (mrazák)Ano
Rychlé zamraženíAno
AlarmAno
Zásobník vodyNe
Výrobník leduAno
Teplotní alarmAno

Vzhled

Celkový čistý objem638 L
Celkový hrubý objem705 L
Počet kompresorů1
Víc-proudový vzduchový systémAno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky365 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky273 L
Počet zásuvek v mrazničce4

Energetické údaje

Roční spotřeba energie450 kWh
Klimatická třídaN-T
Mrazící výkon10 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh ZoneAno

Další parametry

Připojení na přívod vodyAno
TechnologieWifi
Smart (ovládání mobilem) Ano
Dvouokruhový NoFrostNe

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

LG GMX945MC9F

LG GMX945MC9F

LG GMX945MC9F

Napište svůj názor