Electrolux EOE7C31X

Electrolux EOE7C31X

Více informací

12 750,00 Kč
10 537,19 Kč (bez DPH)

Electrolux EOE7C31X

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X s kruhovým topným tělesem je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, gril, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev , Top + bottom (80 ° C), vrchní a spodní ohřev. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, automatické hmotnostní programy, masová sonda a množství jiných. Objem trouby Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X dosahuje 72 litrů. Čištění je katalytické.

Vestavná trouba Electrolux 700 SENSE SenseCook EOE7C31X s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel s LED displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače či teploty, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

  • Funkce pečení: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Gril, Udržování teploty, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Pomalé pečení, Horkovzdušné pečení, Turbo gril
  • Elektronické funkce: 9 receptů / automatických programů (3 recepty s hmotností), oblíbený program, ukazatel skutečné teploty, resetování ukazatele času, indikace zbytkového tepla, využití zbytkového tepla, doporučená teplota, denní čas, minutka (odpočet, přípočet), minutka, osvětlení trouby zap. / Vyp., Čas vaření zobrazený s programem, demo program, trvání, elektronická regulace teploty, akustický signál, dětský zámek, ukončení programu, rychlé předehřátí, servisní kódy, vypnutí času dne ve stavu vypnutí, čas programu, bezpečnostní vypnutí

Precizní pečení s teplotní sondou

Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

LCD displej

S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptem, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Rychlý ohřev

Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelné pokrmy.

Katalytické čištění

Technologie katalytického čištění znamená, že se můžete rozloučit s tvorbou mastnoty a zbytků. Tato samočisticí technologie automaticky začne pracovat, když teplota trouby dosáhne 250 ° C. Nyní je čištění vaší trouby snadné.

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby72 L
GrilAno
Celkový výkon trouby2480 W
Typ čištěníKatalýzou
Horkovzdušná funkceAno
Počet funkcí11

Fyzické vlastnosti a barva

Barvanerez
Šírka59.5 cm
Výška59.4 cm
Hloubka59.7 cm
Hmotnost31 Kg

Konektivita

Délka kabelu1.6 m
Síťový kabelse zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displejAno

Další vlastnosti

ZnačkaElectrolux
Smart Ne
Jednoduché čištěníAno
Teleskopický výsuvJednoúrovňový
Počet skel dvířek3

Obsah balení

Obsah baleníplech na zach.mastnoty

Funkce

ČasovačAno
GrilAno
Typ čištěníKatalýzou
Počet funkcí11

Další parametry

Třída energ.účinnosti A +
Smart (ovládání mobilem) Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby72 L
Celkový výkon trouby2480 W
Horkovzdušná funkceAno

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Electrolux EOE7C31X

Electrolux EOE7C31X

Electrolux EOE7C31X

Napište svůj názor