FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37 FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37

FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37

Více informací

25 710,00 Kč
21 247,93 Kč (bez DPH)

Ostrůvková digestoř

Parametry produktu

Výrobce
Typ digestoře
ostrůvkové
Výška
121.5 cm
Hloubka
37 cm
Průměr odtahu
150 mm
Hmotnost
28 kg
Počet motorů
1
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka / z varné desky
Příkon
270 W
Energetická třída
A

Popis produktu

Ostrůvková digestoř válcového tvaru Cylindra Isola Gloss Plus je ve spodní části zakončena panelem, který dává výrobku ucelený vzhled. V tomto duchu je řešen také ovládací panel, jehož tlačítka nenarušují čisté linie výrobku.


Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par.


Digestoř je osazena moderní ventilační jednotkou EVO, která díky své optimalizované geometrii redukuje hlučnost a spotřebu energie a pracuje v energetické třídě A.


Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Faber toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!


Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu.


V obou případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.


Možnost bezdrátově ovládat digestoř přímo z ovládacího panelu varné desky Faber je dalším inovativním řešením, které vám zpříjemní pobyt v kuchyni.


Pracovní plocha je dokonale osvětlena šesti Micro LED diodami, které vytváří zajímavý detail výrobku.

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37 FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37

FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37 FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37

FABER CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37

Napište svůj názor