De'Longhi ECAM 350.50.B

De'Longhi ECAM 350.50.B

Více informací

12 100,00 Kč
10 000,00 Kč (bez DPH)

De'Longhi ECAM 350.50.B

Automatický kávovar De'Longhi ECAM 350.50.B Dinamica s profesionálním tlakem 15 barů a příkonem 1 450 W umožňuje přípravu kávy 1 stiskem tlačítka. V nabídce má 12 přednastavených nápojů a LatteCrema systém pro lahodné mléčné nápoje.

De'Longhi ECAM 350.50.B Dinamica Plus

  • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
  • Automatický systém napěňování mléka
  • Dotykový ovládací panel
  • Automatická funkce čištění a odvápňování
  • Tlak čerpadla: 19 barů

De'Longhi ECAM 350.50.B Dinamica 

Nastavte si chuť své oblíbené kávy. Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Tlačítka s přímou volbou umožňují přípravu Espressa, Cappuccina, Latte Macchiatta a kávy. Nechybí možnost úpravy receptů dle vašich preferencí.

Kvalitní ocelový mlýnek

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De´Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tvz. "Tubeless Systému" se snižuje na minimální množství kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě namleté ​​kávy.

Správná teplota vody

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté ​​kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De´Longhi vybaveny systémem „Termoblok“ s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy, a to druhé páru na napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv.  jednotka vyluhovače, která dávkuje čerstvě umletou kávu tak, jako by to prováděl profesionální barista. Patentovaná jednotka vyluhovače De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy dle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou měsíčně opláchnout pod tekoucí vodou, bez nutnosti používat chemické čistící prostředky.

Krémová mléčná pěna

Patentovaný LatteCrema systém vám připraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěňování – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snadnější údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí - automatické čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti umýt v myčce na nádobí. 

Užitečné funkce

Při používání kávovaru zajisté oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa zároveň, což ušetří čas. V kávovaru je také možné použít předem umletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely horké delší dobu, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. Díky funkci „Statistika“ si můžete jednoduše ověřit kolik káv a mléčných nápojů jste v kávovaru připravili.

Automatické procesy čištění

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí kávovaru, a to během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla vaše káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví se tak kávových usazenin. Kávovar ohlašuje odvápňování a jednoduše vás provede jednotlivými kroky tohoto procesu. Části kávovaru lze také mýt v myčce nádobí.

Automatické vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožňuje šetřit energii a péči o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po uplynutí zvoleného intervalu se kávovar automaticky přepne do pohotovostního režimu.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku1800 ml
Typ kávovaruEspresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna300 g
Počet teplot.nastavení3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programyAno
Cappuccino 1 tlačidlemAno
Počet uživatelských profilů1
Počet přednast.nápojů12
Barvačerná
Šírka23.6 cm
Výška34.8 cm
Hloubka42.9 cm
Hmotnost9.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displejNe

Další vlastnosti

ZnačkaDelonghi
Smart Ne
Objem vodního zásobníku1800 ml
Maximální provozní tlak15 Bar
Způsob připravy pěnynádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna300 g
Objem nádoby na mléko0.6 L
Počet stupňů jemn.mletí13

Funkce

ČasovačAno
Odvápňovací systémAno
Automatické vypnutíAno
Typ kávovaruEspresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení3

Energetické údaje

Příkon1450 W

Další parametry

SamočistícíAno
Smart (ovládání mobilem) Ne
Nastavitelné množství vodyAno
Nastavitelné množství kávyNe
Přednastavené programyAno
Mletá kávaAno
Cappuccino 1 tlačidlemAno
Počet uživatelských profilů1
Počet přednast.nápojů12

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

De'Longhi ECAM 350.50.B

De'Longhi ECAM 350.50.B

De'Longhi ECAM 350.50.B

Napište svůj názor