DeLonghi ECAM370.95.T

DeLonghi ECAM370.95.T

Více informací

Průměrná známka 

16 710,00 Kč
13 809,92 Kč (bez DPH)

DeLonghi ECAM370.95.T

Příkon1 450 W
Tlak19 bar
Objem nádržky na vodu1,8 l
Funkce
FunkceMléčný systém, Mlýnek na kávu, Příprava dvou šálků najednou, Displej, Parní tryska, Nastavení množství vody, Nastavení množství kávy, Odkapávací systém, Časovač, Odvápňovací systém, Samočisticí systém, Cappuccino a latte
Základní funkceCappuccino a latte, Parní tryska, Mléčný systém
Rozměry a hmotnost
Hloubka42,9 cm
Šířka23,6 cm
Výška34,8 cm
Hmotnost9,5 kg
Maximální výška prostoru pro šálek13,5 cm
Barva
BarvaStříbrná, Titanová
Vlastnosti mlýnku
Velikost zásobníku300 g
Typ kávovaru
TypAutomatický
Vlastnosti
Typ kávovaruAutomatický
KompatibilitaBluetooth
Způsob přípravy pěnyNádoba na mléko
BarvaŠedá
Funkce
FunkceVestavný mlýnek na kávu , Použití mleté kávy, Nastavení množství kávy, Nastavení množství vody, Příprava 2 šálků naráz, Nahřívač šálků, Automatické vypnutí, Samočistící systém, Odkapávací systém, Odvápňovací systém, Režim úspory energie, Displej, Filtr vody
Rozměry a hmotnost
Hloubka42,9 cm
Šířka236 mm
Výška348 mm
Hmotnost9,5 kg
Objem nádoby na vodu1,8 l
Objem nádoby na mléko0,5 l

Elegantní design, vysoká kvalita a moderní funkce. To nabízí DeLonghi Ecam 370.95 Dinamica plus ve stříbrné barvě s inovativním způsobem ovládání přes barevný 3,5” TFT dotykový displej. Na plně automatickém espressu s tlakem čerpadla 19 barů a příkonem 1 450 W si pouhým stisknutím tlačítka vyberete až z 15 druhů předem nastavených kávových nápojů, jako je espresso, dva šálky espressa najednou, doppio, cappuccino a další. S unikátním systémem LatteCrema vám produkt naservíruje dokonale nadýchanou mléčnou pěnu, jako by byla připravena baristou. Své preference si můžete nastavit i přes mobil v aplikaci CoffeeLink a s propojením přes Bluetooth za vás kávovar vše udělá.

Představení De'Longhi Dinamica plus ECAM 370.95 T Espresso

Káva dle preferencí

Na chytrém zařízení si vyberete ze 13 stupňů nastavení hrubosti mletí kávových zrn, dále aroma, teplotu kávy a tvrdost vody. Vaše nejčastěji používané volby si pak uložte do funkce "My" a budete mít přesně co potřebujete okamžitě k dispozici. K tomu je možné si přednastavit až 3 uživatelské profily a tak si každý člen rodiny bude vychutnávat své druhy oblíbených kávových nápojů. A když vás právě přepadne chuť na čaj, využijete s radostí trysku na horkou vodu.

Systém LatteCrema

Cappuccino a v něm perfektně našlehaná a hustá krémová pěna, jako od profesionálního baristy? Žádný problém, se systémem LatteCrema si ji připravíte během pár chvil z pohodlí domova.

Systém LatteCrema

Maximální čerstvost

Se systémem Tubeless, budete mít vždy ve vašem šálku čerstvě umletou kávu. Princip spočívá v tom, že se káva namletá pomocí integrovaného kónického ocelového mlýnku nikde neusazuje. Zároveň mlýnek disponuje možností nastavit si až 13 stupňů hrubosti mletí.

Maximální čerstvost

Příprava kávy nikdy nebyla pohodlnější

Propojením smartphonu či tabletu přes Bluetooth s aplikací CoffeeLink si nastavíte a spustíte přípravu horkého nápoje odkudkoli budete právě potřebovat. Aplikace poskytuje širokou škálu možností, ale ráda vám i poradí a lze v ní využívat i předem nastavených profilů.

Příprava kávy nikdy nebyla pohodlnější

Termo karafa na mléko

Zbylo vám trochu mléka z přípravy mléčné pěny na cappuccino? S termo nádobou na mléko a dvojitými stěnami, jenž ho udržuje teplé po dlouhou dobu, ho lze bez problémů skladovat. Pokud již nebudete chtít připravovat další nápoj, stačí jen spustit automatickou čisticí funkci karafy, vestavěnou do knoflíku na regulaci pěny.

Termo karafa na mléko

Překapávaná káva

S receptem Karafa kávy vám výrobek naservíruje tradiční překapávanou kávu stisknutím tlačítka a to v množství 2 až 6 hrnků.

Překapávaná káva

Dostatečně velká kapacita

Výrobek během svého provozu upozorní na jakoukoli nutnost doplnění, či údržbu, například odvápnění nebo výměnu filtru vody. Kávovar má i dostatečně velký zásobník kávových zrn o kapacitě 300 g a nádržku na vodu o objemu 1,8 l, takže vás nebude obtěžovat neustále doplňování. 

Dostatečně velká kapacita

Nastavení teploty

Díky dvěma navzájem nezávislým systémům, lze nastavit teplotu zvlášť pro přípravu kávy a také pro přípravu mléka s tím, že následně pracují oba termobloky současně.

Nastavení teploty

Snadná údržba a úspora energie

Zařízení s vlastností automatického čištění a odvápňování, včetně čištění nádoby na mléko zaručuje nenáročnou údržbu. Karafa na mléko má totiž integrovanou funkci čištění a jednotlivé části jsou opláchnuty horkou vodou a párou okamžitě po použití. K bezproblémové péči o přístroj přispívá i vyjímatelná spařovací jednotka.

Snadná údržba a úspora energie

Intuitivní ovládání

Barevný dotykový displej 3,5” TFT doplněný o ikonky poskytuje snadné ovládání. Ve spotřebiči je zabudovaná Smart One Touch technologie, řadící na přední stránku ty druhy káv, které si nejčetněji vaříte. Vybrat jde až z 15 druhů receptů jako je například espresso, doppio+, 2× espresso, cappuccino, latte macchiato, flat white, horké mléko a další.

Intuitivní ovládání

Nahřáté šálky

Aby byl prožitek z kávy opravdu intenzivní, nahřejte si šálky předem, na horní části espressovače. S výškově nastavitelnou úrovní výdeje kávy můžete mít nápoj v libovolném hrnku až do velikosti 135 mm.

Známka 
Ověřený zákazník
04.05.2022

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
doporucuji...

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

    Napište svůj názor

    DeLonghi ECAM370.95.T

    DeLonghi ECAM370.95.T

    DeLonghi ECAM370.95.T

    Napište svůj názor