myčka Bosch SGS4HTI33E

Bosch SGS4HTI33E

Více informací

12 480,00 Kč
10 314,05 Kč (bez DPH)

Bosch SGS4HTI33E

Volně stojící myčka nádobí Bosch SGS4HTI33E, nerezové provedení, AntiFingerprint - ochrana proti otiskům prstů, kapacita 12 jídelních souprav nádobí, 6 programů, 3 speciální funkce, dávkovací asistent, variabilní koš na příbory ve spodním koši, 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic , ukazatel zbývajícího času programu v minutách, rozměry spotřebiče (V׊×H): 84.5 × 60 × 60 cm.

Bosch SGS4HTI33E

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, správnou volbou bude myčka nádobí Bosch SGS4HTI33E. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 12 jídelních souprav. Z toho důvodu je myčka vhodná i do větších rodin. Nádobí bude umyté k vaší 100% spokojenosti.

Programy a funkce

  • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Předmytí
  • 3 speciální funkce: Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
  • Program péče o myčku nádobí: Machine Care

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše. Díky tomu je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Zároveň je zárukou, že čisticí tableta spadne přímo do záchytné misky. Proud vody ji rozpustí a detergent je rovnoměrně roznášen do celého prostoru myčky.

Extra sušení

Při spuštění mycího programu můžete zvolit praktickou funkci ExtraDry, která usuší vaše nádobí mimořádně důkladně. Stiskem jediného tlačítka se aktivuje vyšší teplota a delší čas sušení. Díky tomu bude vaše nádobí vždy zcela suché. 

Flexibilní systém košů

Vnitřek myčky je vybaven koši VarioFlex. Tento systém košů je zárukou vysoké flexibility a pohodlí při manipulaci s nimi. Výhodou je, že si můžete koše přizpůsobit podle druhu vkládaného nádobí. S tím vám pomohou červeně označené úchytky.

AquaStop

Odteď se nemusíte obávat nežádoucích nehod ve vaší kuchyni. Myčka nádobí disponuje spolehlivým systémem AquaStop, který účinně zajišťuje a chrání domácnost před vytopením. Již se nemusíte bát nechat myčku

puštěnou i během vaší nepřítomnosti. Tento spolehlivý systém se postará o bezpečné a efektivní mytí bez hrozby vzniku škod způsobených vodou. Celoživotní záruka Bosch.

ActiveWater

Lepší účinnost s menší spotřebou vody a energie? To nabízí tato myčka nádobí od výrobce Bosch. Disponuje inovativní technologií ActiveWater, která maximalizuje účinnost, díky čemuž šetří životní prostředí bez vlivu na výsledky mytí. Cílená distribuce vody, vylepšená filtrační technologie, rychlejší ohřev a zvýšený výkon čerpadla zajistí lepší cirkulaci vody a tím i prvotřídní výsledky.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Myčka nádobí zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Je totiž vybavena kvalitním a unikátním motorem EcoSilence Drive, který je maximálně silný, odolný a účinný a přitom i velmi tichý. Tento jedinečný motor zajistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnost: 46 dB).

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost46 db
Počet programů6
Počet souprav nádobí12
Třída energetické účinnosti 2021 D
Barvanerez
Šírka60 cm
Výška84.5 cm
Hloubka60 cm
Hmotnost47.942 Kg

Další vlastnosti

ZnačkaBosch
Smart Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost46 db

Funkce

Dětská pojistka Ano
Počet programů6
Odložený start Ano
Doba cyklu320 min.
AquaStop funkce Ano
Počet souprav nádobí12
AquaSensor funkceAno
Indikace zbývajícího časuAno

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus9.5 L
Celková spotřeba0.824 kWh
Třída účinnosti sušeníA
Třída energetické účinnosti 2021 D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů82 kWh

Další parametry

Automatické otevírání dveříNe

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

myčka Bosch SGS4HTI33E

myčka Bosch SGS4HTI33E

Bosch SGS4HTI33E

Napište svůj názor