Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Více informací

9 000,00 Kč
7 438,02 Kč (bez DPH)

čistička vzduchu se zvlhčovačem • příkon 42 W • pro místnosti do 110 m2 • H-TRIFILTER: 3stupňová filtrace • HEPA filtr H13 • cirkulace vzduchu 330 m3/h • uhlíkový filtr • aroma difuzér • H-BIOTICS: dezinfekce povrchů • připojení na Wi-Fi a Bluetooth • ovládání pomocí aplikace hOn • dálkové ovládání • kompatibilní s hlasovými aplikacemi • časovač • noční režim • senzor kvality ovzduší • dětský zámek • hlučnost 52 dB • rozměry: 74,5 × 28 × 31,7 cm

Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011, bílá a stříbrná 

Moderní a designová čistička vzduchu se zvlhčovačem a difuzérem v jednom Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011 vám zajistí dokonale čistý vzduch s optimální vlhkostí. S vysoce účinnou filtrací ve 3 stupních reguluje a snižuje množství polétavého prachu, chlupů domácích mazlíčků, pylu a dalších alergenů. K tomu je díky uhlíkové filtraci schopna odstranit i nežádoucí pachy a kouř. Svou ergonomií pak optimálně rozprostírá čistý vzduch po celé místnosti a vytváří tak podmínky pro zdravější domácí prostředí. Spotřebič s příkonem 42 W je ideální do prostoru o velikosti do 110 m2 a dokáže cirkulovat vzduch rychlostí 330 m3/h. S nízkou hlučností 52 dB vás navíc nebude svým provozem nikdy rušit. 

Klíčové vlastnosti: 

  • Multisenzorový systém kontroly kvality vzduchu
  • HEPA filtr H13: zachytí bakterie, plísně, pyly, roztoče
  • Uhlíkový filtr: absorbuje pachy a kouř
  • Funkce na dezinfekci povrchů
  • H-TRIFILTER: 3stupňová filtrace 
  • Připojení na Wi-Fi a Bluetooth
  • Vzduchový výkon 330 m3/h
  • Aroma difuzér

Vysoce účinná 3násobná filtrace 

Unikátní 3stupňová filtrace H-TRIFILTER společnosti Hoover dokáže odstranit veškeré nežádoucí částice i o velikosti 0,1 mikronu. První vnější omyvatelný filtr zachytí větší nečistoty, jako je prach, vlasy a zvířecí chlupy. Druhá složka HEPA filtr H13 zbaví vzduch až 99,97 % neviditelných mikročástic, jako jsou PM 10 a PM 2,5, alergenů a bakterií. Poslední filtr s aktivním uhlím zase absorbuje plyny, výpary, pach vznikající například při vaření a cigaretový kouř. 

product_4440690.jpg


 

Intuitivní a moderní ovládání odkudkoli

Čistička poskytuje ihned několik komfortních způsobů, jak ji ovládat. Mezi ty klasičtější patří dálkové ovládání a také nastavování parametrů přes dotykový Full Touch displej přímo na zařízení. Opravdový komfort představuje řízení prostřednictvím mobilního telefonu skrze aplikaci hOn, odkudkoli budete potřebovat. Produkt je kompatibilní i s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa či Google Assistant.  

product_4440691.jpg


 

Aplikace hOn

S integrovanou Wi-Fi a Bluetooth lze čističku propojit se smartphonem pomocí aplikace hOn. V té je k dispozici rozšířená nabídka funkcí sloužících k ovládání a například i časovač. Zobrazují se v ní i statistiky a informace ohledně kvality vzduchu. Umí upozornit na případné znečištění pomocí zvukového signálu, monitoruje stav vlhkosti, teplotu a množství hladiny PM 2,5 až PM 10, neboli polétavých mikročástic prachu. Veškeré tyto informace jsou zjištěny integrovaným multisenzorovým systémem monitorování kvality vzduchu. Aplikace také informuje o nutnosti výměny filtru a potřeby údržby produktu. 

product_4440692.jpg


 

Dokonale čisté povrchy

Proto, aby to u vás zářilo čistotou, nemusíte celý den trávit úklidem. Stačí jen do čističky vložit přírodní dezinfekční roztok a zapnout funkci H-BIOTICS, která ho rozpráší do celého prostoru. Tím se vydezinfikují veškeré povrchy a věci v místnosti bez použití chemických prostředků a je zamezeno dalšímu množení mikrobů a bakterií.

product_4440693.jpg


 

Certifikace Btitish Allergy Foundation

Produkt nese označení logem British Allergy Foundation, čímž je garantováno, že přístroj umí zastavit množení alergenů v prostředí. Dokáže se zbavit především jemných částic prachu a pylů v domácnosti. 

product_4440694.jpg


 

Ideální domácnost pro alergiky

Aplikace hOn nabízí ke stažení speciální režim pro alergiky. Pomocí této funkce si nastavíte vlastní profil a zvolíte si alergeny, které vás nejvíce dráždí. Přístroj následně sám uzpůsobí své fungování tak, aby prostředí těchto nežádoucích vlivů zbavil. Navíc dokáže monitorovat znečištění ovzduší venku a upozorní vás v případě vyššího výskytu alergenů.

product_4440695.jpg


 

Plynulý proud vzduchu

Originální ergonomie válcovitého tvaru a technologie 360° systému proudění vzduchu je schopna optimálně rozprostřít čistý vzduch v rámci celé místnosti. 

product_4440696.jpg


 

LED indikátor kvality

Čistička má integrovaný LED indikátor kvality vzduchu, který svítí ve 4 barvách. Kvalitu vzduchu a složení jednotlivých znečišťujících částic lze kontrolovat i v aplikaci hOn či na displeji spotřebiče. 

product_4440697.jpg


 

Optimální vlhkost

Nejen čistý vzduch přispívá ke zlepšení našeho zdraví. Důležitá je i jeho optimální vlhkost, a to především v případě akutních respiračních onemocnění, ale i při dlouhodobě trvajících alergiích. Výrobek nabízí hned 3 úrovně nastavení vlhkosti vzduchu.

product_4440698.jpg


 

Příjemná vůně

Součástí balení je i lahvička s esenciálním olejem H-ESSENCE. Stačí ji jen vložit do spotřebiče a váš byt bude krásně a příjemně vonět.

product_4440699.jpg


 

Noční režim 

Nechte pracovat čističku i v noci, aniž by vás rušila. Na dotykovém displeji si snadno nastavíte noční režim, který zahájí tiché čistění až 8× za noc.

product_4440700.jpg


 

Až na maximum

Při režimu na maximum začne fungovat přístroj na plný výkon a během pár chvil s ním odstraníte nepříjemný zápach z vaření či cigaretového kouře. 

product_4440701.jpg


 

Automatický režim 

S automatickým režimem si H-PURIFIER 700 nastaví sama optimální fungování ventilátoru, dle zjištěné kvality vzduchu. V případě, že senzor kvality zůstane zelený po dobu delší než 30 minut, produkt sám vypne ventilátor a nadále jsou jen zapnuty senzory monitorující stav ovzduší. V případě potřeby se opět ventilátor automaticky spustí. S tímto režimem se tak nemusíte o nic starat, čistička udělá vše za vás.

product_4440702.jpg


 

Snadná manipulace

Čističku s nízkou hmotností 9,6 kg a kompaktními rozměry snadno přemístíte tam, kam ji budete právě potřebovat. Pomůže vám k tomu i praktická rukojeť a přívodní kabel o délce 2 m.

product_4440703.jpg

Technické parametry

Další parametry
FunkceAutomatický režim, Časovač, Dálkové ovládání, Displej, Noční režim, Senzor kvality ovzduší, Wi-Fi, Zvlhčovač vzduchu, Dětský zámek
FiltrHEPA filtr, Uhlíkový filtr
Indikátor stavu filtruAno
Příkon42 W
Maximální hlučnost52 dB
Čištěný prostor110 m2
Vzduchový výkon330 m3/h
ZnačkyHoover
Rozměry výrobku
Šířka výrobku28.0 cm
Výška výrobku74.5 cm
Hloubka výrobku31.7 cm
Hmotnost výrobku9.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku35.3 cm
Výška výrobku81.0 cm
Hloubka výrobku37.0 cm
Hmotnost výrobku11.6 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Napište svůj názor