Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Více informací

12 390,00 Kč
10 239,67 Kč (bez DPH)

DAT

čistička vzduchu se zvlhčovačem • příkon 42 W • pro místnosti do 110 m2 • H-TRIFILTER: 3stupňová filtrace • HEPA filtr H13 • cirkulace vzduchu 330 m3/h • uhlíkový filtr • aroma difuzér • H-BIOTICS: dezinfekce povrchů • připojení na Wi-Fi a Bluetooth • ovládání pomocí aplikace hOn • dálkové ovládání • kompatibilní s hlasovými aplikacemi • časovač • noční režim • senzor kvality ovzduší • dětský zámek • hlučnost 52 dB • rozměry: 74,5 × 28 × 31,7 cm

Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011, bílá a stříbrná 

Moderní a designová čistička vzduchu se zvlhčovačem a difuzérem v jednom Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011 vám zajistí dokonale čistý vzduch s optimální vlhkostí. S vysoce účinnou filtrací ve 3 stupních reguluje a snižuje množství polétavého prachu, chlupů domácích mazlíčků, pylu a dalších alergenů. K tomu je díky uhlíkové filtraci schopna odstranit i nežádoucí pachy a kouř. Svou ergonomií pak optimálně rozprostírá čistý vzduch po celé místnosti a vytváří tak podmínky pro zdravější domácí prostředí. Spotřebič s příkonem 42 W je ideální do prostoru o velikosti do 110 m2 a dokáže cirkulovat vzduch rychlostí 330 m3/h. S nízkou hlučností 52 dB vás navíc nebude svým provozem nikdy rušit. 

Klíčové vlastnosti: 

  • Multisenzorový systém kontroly kvality vzduchu
  • HEPA filtr H13: zachytí bakterie, plísně, pyly, roztoče
  • Uhlíkový filtr: absorbuje pachy a kouř
  • Funkce na dezinfekci povrchů
  • H-TRIFILTER: 3stupňová filtrace 
  • Připojení na Wi-Fi a Bluetooth
  • Vzduchový výkon 330 m3/h
  • Aroma difuzér

Vysoce účinná 3násobná filtrace 

Unikátní 3stupňová filtrace H-TRIFILTER společnosti Hoover dokáže odstranit veškeré nežádoucí částice i o velikosti 0,1 mikronu. První vnější omyvatelný filtr zachytí větší nečistoty, jako je prach, vlasy a zvířecí chlupy. Druhá složka HEPA filtr H13 zbaví vzduch až 99,97 % neviditelných mikročástic, jako jsou PM 10 a PM 2,5, alergenů a bakterií. Poslední filtr s aktivním uhlím zase absorbuje plyny, výpary, pach vznikající například při vaření a cigaretový kouř. 

product_4440690.jpg


 

Intuitivní a moderní ovládání odkudkoli

Čistička poskytuje ihned několik komfortních způsobů, jak ji ovládat. Mezi ty klasičtější patří dálkové ovládání a také nastavování parametrů přes dotykový Full Touch displej přímo na zařízení. Opravdový komfort představuje řízení prostřednictvím mobilního telefonu skrze aplikaci hOn, odkudkoli budete potřebovat. Produkt je kompatibilní i s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa či Google Assistant.  

product_4440691.jpg


 

Aplikace hOn

S integrovanou Wi-Fi a Bluetooth lze čističku propojit se smartphonem pomocí aplikace hOn. V té je k dispozici rozšířená nabídka funkcí sloužících k ovládání a například i časovač. Zobrazují se v ní i statistiky a informace ohledně kvality vzduchu. Umí upozornit na případné znečištění pomocí zvukového signálu, monitoruje stav vlhkosti, teplotu a množství hladiny PM 2,5 až PM 10, neboli polétavých mikročástic prachu. Veškeré tyto informace jsou zjištěny integrovaným multisenzorovým systémem monitorování kvality vzduchu. Aplikace také informuje o nutnosti výměny filtru a potřeby údržby produktu. 

product_4440692.jpg


 

Dokonale čisté povrchy

Proto, aby to u vás zářilo čistotou, nemusíte celý den trávit úklidem. Stačí jen do čističky vložit přírodní dezinfekční roztok a zapnout funkci H-BIOTICS, která ho rozpráší do celého prostoru. Tím se vydezinfikují veškeré povrchy a věci v místnosti bez použití chemických prostředků a je zamezeno dalšímu množení mikrobů a bakterií.

product_4440693.jpg


 

Certifikace Btitish Allergy Foundation

Produkt nese označení logem British Allergy Foundation, čímž je garantováno, že přístroj umí zastavit množení alergenů v prostředí. Dokáže se zbavit především jemných částic prachu a pylů v domácnosti. 

product_4440694.jpg


 

Ideální domácnost pro alergiky

Aplikace hOn nabízí ke stažení speciální režim pro alergiky. Pomocí této funkce si nastavíte vlastní profil a zvolíte si alergeny, které vás nejvíce dráždí. Přístroj následně sám uzpůsobí své fungování tak, aby prostředí těchto nežádoucích vlivů zbavil. Navíc dokáže monitorovat znečištění ovzduší venku a upozorní vás v případě vyššího výskytu alergenů.

product_4440695.jpg


 

Plynulý proud vzduchu

Originální ergonomie válcovitého tvaru a technologie 360° systému proudění vzduchu je schopna optimálně rozprostřít čistý vzduch v rámci celé místnosti. 

product_4440696.jpg


 

LED indikátor kvality

Čistička má integrovaný LED indikátor kvality vzduchu, který svítí ve 4 barvách. Kvalitu vzduchu a složení jednotlivých znečišťujících částic lze kontrolovat i v aplikaci hOn či na displeji spotřebiče. 

product_4440697.jpg


 

Optimální vlhkost

Nejen čistý vzduch přispívá ke zlepšení našeho zdraví. Důležitá je i jeho optimální vlhkost, a to především v případě akutních respiračních onemocnění, ale i při dlouhodobě trvajících alergiích. Výrobek nabízí hned 3 úrovně nastavení vlhkosti vzduchu.

product_4440698.jpg


 

Příjemná vůně

Součástí balení je i lahvička s esenciálním olejem H-ESSENCE. Stačí ji jen vložit do spotřebiče a váš byt bude krásně a příjemně vonět.

product_4440699.jpg


 

Noční režim 

Nechte pracovat čističku i v noci, aniž by vás rušila. Na dotykovém displeji si snadno nastavíte noční režim, který zahájí tiché čistění až 8× za noc.

product_4440700.jpg


 

Až na maximum

Při režimu na maximum začne fungovat přístroj na plný výkon a během pár chvil s ním odstraníte nepříjemný zápach z vaření či cigaretového kouře. 

product_4440701.jpg


 

Automatický režim 

S automatickým režimem si H-PURIFIER 700 nastaví sama optimální fungování ventilátoru, dle zjištěné kvality vzduchu. V případě, že senzor kvality zůstane zelený po dobu delší než 30 minut, produkt sám vypne ventilátor a nadále jsou jen zapnuty senzory monitorující stav ovzduší. V případě potřeby se opět ventilátor automaticky spustí. S tímto režimem se tak nemusíte o nic starat, čistička udělá vše za vás.

product_4440702.jpg


 

Snadná manipulace

Čističku s nízkou hmotností 9,6 kg a kompaktními rozměry snadno přemístíte tam, kam ji budete právě potřebovat. Pomůže vám k tomu i praktická rukojeť a přívodní kabel o délce 2 m.

product_4440703.jpg

Technické parametry

Další parametry
FunkceAutomatický režim, Časovač, Dálkové ovládání, Displej, Noční režim, Senzor kvality ovzduší, Wi-Fi, Zvlhčovač vzduchu, Dětský zámek
FiltrHEPA filtr, Uhlíkový filtr
Indikátor stavu filtruAno
Příkon42 W
Maximální hlučnost52 dB
Čištěný prostor110 m2
Vzduchový výkon330 m3/h
ZnačkyHoover
Rozměry výrobku
Šířka výrobku28.0 cm
Výška výrobku74.5 cm
Hloubka výrobku31.7 cm
Hmotnost výrobku9.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku35.3 cm
Výška výrobku81.0 cm
Hloubka výrobku37.0 cm
Hmotnost výrobku11.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
38290206_HHP70CAH 011_manual_CZ_SKStáhnout / (6.73 MB)
38290206_HHP70CAH 011_popis_CZStáhnout / (2.75 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Čistička vzduchu a zvlhčovač Hoover H-PURIFIER HHP70CAH011

Napište svůj názor