Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS stříbrné

Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS stříbrné

Více informací

Průměrná známka 

33 402,00 Kč
27 604,96 Kč (bez DPH)

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato, ledovou kávu a čaj • příkon 1 450 W • tlak 19 barů • 2l nádržka na vodu • 400g zásobník na kávu • integrovaný mlýnek • 13 nastavení hrubosti mletí • nádoba na mléko • integrovaný kapučinátor – cappuccino jedním stiskem • parní tryska • barevný dotykový 4,3" displej • nahřívací plocha na šálky • funkce předpaření • příprava 2 šálků najednou • volitelná síla a velikost kávy • nastavitelná tvrdost vody • vodní filtr • automatické čištění • automatické zapnutí a vypnutí

De’Longhi PRIMADONNA ELITE EXPERIENCE ECAM 650.85.MS, stříbrná

De'Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS, stříbrná

Celosvětově uznávaná italská značka kávovarů a kuchyňských spotřebičů De'Longhi na trhu boduje zejména svými pokročilými modely, mezi něž se řadí i tento plně automatický kávovar. Na první pohled zaujme svým prémiovým vzhledem, na němž je patrné kvalitní dílenské zpracování. Veškeré vnější plochy jsou vyrobeny z líbivé kombinace odolného plastu a prvotřídní oceli, což přispívá k velmi dlouhé životnosti přístroje. I přes množství funkcí je kávovar poměrně kompaktní, a nebude vám tak na kuchyňské lince zabírat zbytečně moc místa, díky čemuž je vhodný i do menších prostor.

Vysoký výkon

Kávovar pracuje s příkonem 1 450 W, který je využíván nejen pro rychlý ohřev vody, ale také pro pohon výkonného, ale tichého mlýnku na kávová zrna. Těch zásobník pojme až 400 g a na výběr máte neuvěřitelných 13 hrubostí mletí, takže si jistě najdete nastavení, které vám bude vyhovovat nejvíce. Zapomenout nesmíme ani na velmi efektivní vodní pumpu s tlakem 19 barů, která dokáže horkou vodu protlačit mletou kávou tak, aby se extrahovalo maximum chuti, ale nedošlo při tom k připálení nápoje.

Dotykový displej

 

Dotykový displej

Veškeré funkce kávovaru ovládáte z přehledného a velkého 4,3" dotykového displeje, na němž máte jednotlivé možnosti rozvržené do přehledných kategorií. Namátkou zmiňme například možnost uložení nápojů do seznamu oblíbených, úpravu všemožných parametrů a podobně.

 

Aplikace pro chytré telefony

 

Aplikace pro chytré telefony

Tento model nabízí jako jeden z mála možnost připojení k vašemu chytrému zařízení, kde si z prostředí aplikace můžete snadno hledat nové typy nápojů, ovládat některé funkce kávovaru a objevovat nové možnosti!

 

Vylaďte si chuť dle vašich představ

 

Vylaďte si chuť dle vašich představ

Již zmiňovaný dotykový panel kávovaru umožňuje velmi širokou míru personalizace. Nastavit si můžete parametry jakéhokoliv nápoje a to i v závislosti na tom, kdo zrovna přístroj používá. Nechybí ani natolik pokročilé funkce, jako je například nastavitelná tvrdost vody.

 

Snadná údržba

 

Snadná údržba

Kompletní ohřívací jednotku lze bez obav vyjmout a umýt ji, takže můžete svůj kávovar udržovat v absolutní čistotě. Jednotka je navíc navržena tak, že ji lze vložit i do automatické myčky nádobí, čímž vám odpadá starost s jejím mytím. Postup celého procesu údržby se vám navíc umí zobrazit přímo na displeji kávovaru.

 

Široká nabídka nápojů

 

Široká nabídka nápojů

Kávovar umí připravit mnoho typů nápojů, včetně oblíbeného espressa, americana a dalších. Nechybí ale ani funkce mléčné pěny, horké čokolády nebo samotné horké vody na čaj. Tu je možné připravit v různých teplotách podle toho, jaký druh čaje preferujete. A pokud se místo zahřátí chcete raději osvěžit, přijdete si na své s funkcí ledové kávy. 

Další parametry
RetroNe
Příkon espressa1450 W
 Barva
stříbrná
 SMART Funkce
Ano
Značka kvality dTestNe
Odnímatelný zásobník vodyAno
Maximální velikost šálku142 mm
 Použití podu
Ne
ZnačkyDeLonghi
Obecné informace
 Displej
Ano
 Tlak čerpadla
19 bar
Provedení espressaautomat
Typvolně stojící
Použití kapslíkapsle nelze použít
Funkce
Nastavitelná teplota kávyAno
 Zásobník na mléko
Ano
Použití mleté kávyAno
Použití zrnkové kávyAno
 Tryska na páru
Ano
Nastavení síly kávyAno
Mléčné nápoje 1 stiskemAno
Nastavení množství vodyano
Ukazatel množství vodyAno
 Tryska na horkou vodu
Ano
 Čištění a odvápnění
ano
 Nahřívání šálků
Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřenáAno
Počet stupňů nastavení mletí13
Spařovací jednotkavyjímatelná
Typ kávomlýnkuintegrovaný
Objem
Objem zásobníku na vodu2 l
Objem zásobníku na zrn. kávu400 g
Rozměry výrobku
Šířka výrobku26.0 cm
Výška výrobku37.5 cm
Hloubka výrobku48.0 cm
Hmotnost výrobku12.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku53.0 cm
Výška výrobku32.5 cm
Hloubka výrobku55.0 cm
Hmotnost výrobku16.5 kg
Známka 
Ověřený zákazník
06.01.2023

Ověřený zákazník

Pro:
moc chytrá věcička, asi mi bude chvíli trvat, než se s ním pořádně naučím, ale kávu dělá dobrou, mám ho 14 dnů, tak jsme ještě vše ani nevyzkoušeli
Celkové hodnocení:
cena....ale s tím, co to umí, se s tím asi musí počítat

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

    Napište svůj názor

    Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS stříbrné

    Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS stříbrné

    Espresso DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS stříbrné

    Napište svůj názor