KD-Elektro Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023!

Od 2.1 do 6.1.2023 budou probíhat inventury, expedice zboží proběhne až 9.1.2023, děkujeme za pochopení.

Espresso DeLonghi Maestosa EPAM 960.75.GLM černé

Espresso DeLonghi Maestosa EPAM 960.75.GLM černé

Více informací

63 650,00 Kč
52 603,31 Kč (bez DPH)

1 ks

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, caffè latte, horkou čokoládu, ledovou kávu • příkon 1 550 W • tlak 19 barů • odnímatelná nádržka na vodu • 2 zásobníky na kávu (kapacita 2× 290 g) • integrovaný mlýnek • 2 samostatné systémy ohřevu • Doppio + • funkce pro velkou kávu "LONG" • nastavení aroma • De'Longhi LatteCrema systém • automatické čištění • polohovatelný 5" dotykový TFT displej • automatické vypnutí • příprava dvou šálků najednou • upozornění na nutnost odvápnění

DeLonghi Maestosa EPAM960.75.GLM, černá/stříbrná

De´Longhi Maestosa EPAM960.75.GLM, černá/stříbrná

Zahajte den pohodovým posezením nad šálkem vynikající kávy. Nebo pozvěte své přátele na kus řeči a nabídněte jim nápoj, který je pohladí po duši. S automatickým kávovarem De´Longhi Maestosa můžete připravovat silné espresso, lahodné cappuccino či caffè latte, ale i dokonalou horkou čokoládu či osvěžující ledovou kávu. Je vybaven dávkovačem, který snadno seřídíte do výšky až 145 mm a připraví vám dva mléčné nápoje současně. Korigovat můžete i množství pěny, které si jednoduše nastavíte pomocí displeje a uložíte do paměti přístroje. Při dalším použití tak stačí stisknout tlačítko s vaším oblíbeným nápojem. Barevný dotykový TFT displej je dostatečně velký (úhlopříčka 5 palců), nabízí skvělou čitelnost a navíc si můžete individuálně nastavit jeho polohu.

S De´Longhi Maestosa si vychutnáte dokonalé aroma kávy. Díky dvěma nezávislým mlýnkům, které jsou vybaveny plochými mlecími kameny, je zajištěno perfektní mletí kávových zrn.

S čištěním si nedělejte starosti

S údržbou kávovaru si díky systému automatického čištění nemusíte nikterak lámat hlavu. Zařízení totiž disponuje speciálními programy pro odvápnění, čištění i propláchnutí.

Úžasná pěna

 Vytvořte si v pohodlí domova úžasné café latté, či cappuccino. Díky jedinečnému systému LatteCrema budete mít vždy krásnou sametovou pěnu s perfektní hustotou, krémovou konzistencí a ideální teplotou. A pokud si svou kávu rádi vychutnáváte ve více lidech, De´Longhi Maestosa vám připraví rovnou dva mléčné nápoje v pouhém jednom kroku. Nastavit si samozřejmě můžete i množství pěny, a sami si tak určíte, jak mléčná vaše káva bude. 

Vždy čerstvá káva

Kávovar De´Longhi Maestosa je vybaven hned dvěma zásobníky na kávu. Při přípravě nápoje tak máte k dispozici dva druhy zrnek a na vás je jediné: vybrat si kávu, na kterou máte právě chuť. V každém případě se však můžete spolehnout, že bude vaše káva opravdu čerstvá. De'Longhi systém bez trubek totiž eliminuje ulpívání starší kávy uvnitř kávovaru, takže vám servíruje výhradně nově namletou kávu.

Precizní práce s teplotou

Dva samostatné systémy ohřevu zajišťují vždy optimální teplotu. Jeden bojler se totiž stará o přípravu kávy, zatímco druhý má za úkol vyčarovat dokonalou mléčnou pěnu. Výsledkem jejich spolupráce je dokonalé spojení ingrediencí, díky nimž chutná každá káva dokonale. Připravte si tedy až dva mléčné nápoje najednou.

Další parametry
RetroNe
Příkon espressa1550 W
 Barva
černá
 SMART Funkce
Ano
Značka kvality dTestNe
Odnímatelný zásobník vodyAno
Maximální velikost šálku140 mm
ZnačkyDeLonghi
Obecné informace
 Displej
Ano
 Tlak čerpadla
19 bar
Provedení espressaautomat
Typvolně stojící
Použití kapslíkapsle nelze použít
Funkce
Nastavitelná teplota kávyAno
 Zásobník na mléko
Ano
Použití mleté kávyAno
Použití zrnkové kávyAno
 Tryska na páru
Ano
Nastavení síly kávyAno
Mléčné nápoje 1 stiskemAno
Nastavení množství vodyano
Ukazatel množství vodyNe
 Tryska na horkou vodu
Ano
 Čištění a odvápnění
ano
 Nahřívání šálků
Ne
Mlýnek na kávuAno
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřenáNe
Paměť na oblíbenou kávuAno
Počet stupňů nastavení mletí7
Typ kávomlýnkukónický
Objem
Objem zásobníku na vodu2.1 l
Objem zásobníku na zrn. kávu290 g
Rozměry výrobku
Šířka výrobku29.0 cm
Výška výrobku46.8 cm
Hloubka výrobku40.5 cm
Hmotnost výrobku17.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku57.0 cm
Výška výrobku55.0 cm
Hloubka výrobku38.0 cm
Hmotnost výrobku22.8 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Espresso DeLonghi Maestosa EPAM 960.75.GLM černé

Espresso DeLonghi Maestosa EPAM 960.75.GLM černé

Espresso DeLonghi Maestosa EPAM 960.75.GLM černé

Napište svůj názor