Espresso Siemens CT636LES6

Espresso Siemens CT636LES6

Více informací

41 231,00 Kč
34 075,21 Kč (bez DPH)

automatický kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte • příkon 1 600 W • tlak 19 bar • 2,4l nádržka na vodu • 500g zásobník na kávu • integrovaný keramický mlýnek • nastavení hrubosti mletí • parní tryska • funkce aromaDouble Shot pro přípravu silné kávy • příprava kávy jediným stiskem tlačítka • TFT displej • mobilní aplikace Home Connect • dodávané příslušenství: separátní izolovaná nádoba na mléko (0,5 l ), spojovací hadička k mléčné trysce, trubka na mléko z plexiskla, kontrolní testovací proužky ke stanovení tvrdosti vody, tuk k promazání spařovací jednotky, čistící tablety, odvápňovací tablety

media_3429561.jpg

Siemens CT636LES6

Milovníci vynikající kávy, ale i propracovaného designu ocení vestavný plně automatický kávovar Siemens CT636LES6. S jeho pomocí totiž jediným dotykem tlačítka vykouzlíte dokonalé espresso, ale i speciality s využitím mléka, jako je cappuccino nebo latte, aniž byste museli do kavárny a k vyhlášením baristům. Nejlepších výsledků kávovar dosahuje díky přesnému keramickému mlýnku v kombinaci se sensoFlow systémem a profesionálním čerpadlem s 19 bary.

Nadšeni budete i z propracovaného chytrého systému Home Connect, jehož výbava vám umožní kávovar ovládat jak z domova, tak i z cest a například objevovat jeho prostřednictvím kávové speciality z celého světa a ještě mnohem více. Kromě toho můžete samozřejmě vsadit na ovládání skrze barevný TFT displej a samozřejmostí jsou u špičkového spotřebiče funkce, jako je automatické čištění nebo aromaDouble Shot pro přípravu mimořádně silné kávy. U připravovaných specialit pak můžete také ovlivňovat teplotu vody i velikost šálku a díky funkci myCoffee uložit nastavení až pro 8 oblíbených nápojů.

Pro maximální požitek a vaše pohodlí.


media_3429562.png

sensoFlow systém

Díky sensoFlow systému se můžete těšit na maximální aroma. Kávovar totiž inteligentně sleduje a nastavuje parametry, aby dosáhl ideální a konstantní teploty spaření.

 

media_3429563.png

oneTouch Function

Jakoukoli kávovou specialitu, včetně těch s využitím mléka, lze připravit stiskem jednoho jediného tlačítka. Takto přitom kávovar zvládá připravit i dva nápoje najednou.

 

media_3429564.png

aromaDouble Shot

Funkce aromaDouble Shot zvládá připravit extra silnou kávu s omezeným obsahem hořkých látek. To vše díky dvěma procesům mletí a spaření profesionálním tlakem 19 bar.

 

media_3429565.png

Calc n clean

Automatický čistící a odvápňovací systém se kombinují v programu Calc n clean. K dispozici je dokonce i funkce autoMilk Clean, která zajistí čištění mléčného systému po každé přípravě nápojů s využitím mléka.

 

media_3429566.png

singlePortion Cleaning

singlePortion Cleaning je systém pečující o maximální hygienu a tu nejlepší chuť. Stará se o to, že po každém spařování kávy očistí prostřednictvím výplachu celé vnitřní vedení čistou vodou.

 

SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Apple HomeKitNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Čištění a odvápněníano
Integrovaný mlýnek kávyAno
Objem zásobníku na vodu2,4 l
Ovládánídotykové
Tlak čerpadla19 bar
Zásobník na mlékoAno
Provedení espressaautomat
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku55,8 cm
Výška výrobku44,9 cm
Hloubka výrobku35,6 cm
Hmotnost výrobku12,7 kg
Rozměry balení
Šířka balení65 cm
Výška balení55 cm
Hloubka balení45 cm
Hmotnost balení15 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 11,80 MB

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Espresso Siemens CT636LES6

Espresso Siemens CT636LES6

Espresso Siemens CT636LES6

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: