KD-Elektro Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2023!

Od 2.1 do 6.1.2023 budou probíhat inventury, expedice zboží proběhne až 9.1.2023, děkujeme za pochopení.

Trouba Miele DG 7140 nerez

Trouba Miele DG 7140 nerez

Více informací

35 940,00 Kč
29 702,48 Kč (bez DPH)

TROUBA

vestavná parní trouba • objem 40 l • velký textový displej s ovládáním DirectSensor S • parní technologie DualSteam • Wi-Fi • aplikace Miele@Home • automatické udržování teploty • externí vyvíjení páry • nerezové provedení • 45,5 × 59,5 × 56,9 cm

Miele DG 7140, nerezováMiele DG 7140, nerezová

Vestavná parní trouba Miele DG 7140 je špičkový spotřebič, s jehož pomocí budete vařit jako skutečný šéfkuchař. Připravíte v ní všechny druhy pokrmů od masa a příloh po dezerty a speciality v podobě blanšírovaného ovoce a šťáv. Tento model poskytuje prostor o objemu 40 litrů, takže se do něj bez problému vejde i vícechodové menu pro 8 až 10 osob.

Praktické provedení

K dispozici vám budou celkem 3 úrovně, které můžete použít všechny naráz. Příkon je 3 600 W. Přístroj má rozměry 45,5 × 59,5 × 56,9 cm a je vestavný, což znamená, že se ihned stane přirozenou součástí kuchyně. Nerezový povrch se navíc velmi snadno čistí. K ovládání i sledování informací o stavu ohřevu slouží velký textový displej DirectSensor S.

Automatické programy

Nejste si nikdy jistí, jak dlouhou dobu pečení máte nastavit pro různé suroviny? Vyzkoušejte automatické programy, které za vás ohlídají teplotu i délku. Každý den v kuchyni díky tomu bude zase o něco snazší. Jistě oceníte také automatické udržování teploty, které po dobu 15 minut po skončení vaření uchovává jídlo teplé, aniž by ztratilo svou kvalitu.


 

Klíčové vlastnosti

  • Velký textový displej DirectSensor S umožňuje intuitivní senzorové ovládání
  • S parní technologií DualSteam dosáhnete optimálních výsledků u všech druhů surovin
  • Jednoduché nastavení s pomocí sady automatických programů
  • Naráz připravíte klidně celé menu
  • Možnost propojení s jinými spotřebiči prostřednictvím Wi-Fi a mobilní aplikace Miele@Home

Miele DG 7140, nerezová

Pára zajistí rovnoměrné propečení všech druhů pokrmů. V objemném prostoru přichystáte naráz menu až pro 10 lidí.

Miele DG 7140, nerezová

 

Maso, ryby nebo třeba vejce

Zachová aroma a strukturu mořských plodů a ryb. Maso ponechá krásně jemné a šťavnaté. Připraví také perfektní vejce, přesně podle vaší chuti – na měkko, na hniličku i na tvrdo.

Miele DG 7140, nerezová

 

Sladká odměna

Zapomeňte na drahé dezerty v restauraci. Místo toho si je vytvořte doma, kreativitě se meze nekladou. K dispozici vám budou programy pro výrobu jogurtu za 5 hodin a odšťavnění ovoce.


 

Rychlejší a bez nečistot

Parní trouba Miele je opatřena externím vyvíječem páry, který po spuštění programu zaplní ohřevný prostor párou a vytlačí z ní kyslík. Rozehřátí je tak mnohem rychlejší a potraviny si zároveň zachovávají svou přírodní barvu. Během tohoto procesu navíc vzniká méně usazenin a čištění je o to jednodušší.

Miele DG 7140, nerezová


Miele DG 7140, nerezová

 

Lahodné speciality

Dopřejte si unikátní chuťový zážitek s pokrmy přichystanými metodou sous-vide. Pokud chcete udržet ovoce a zeleninu v dobré kvalitě, použijte blanšírování. A bez problému přichystáte i polévku.

Miele DG 7140, nerezová

 

Vše pro vaše zdraví

Při teplotě 100 °C můžete dezinfikovat kojenecké lahve. Užitečná je funkce pro sterilizování a dezinfikování zavařovacích sklenic. Pokud se chcete opravdu vytáhnout před svou návštěvou, nahřejte v troubě vlhké utěrky.


 

Rovnoměrné výsledky s technologií DualSteam

Dvě parní trysky DualSteam, externí vyvíječ a výkon 3,3 kW představují ideální kombinaci pro rychlou a rovnoměrnou tvorbu pokrmů. Samozřejmostí je i funkce, která před ukončením vaření pootevře dvířka a nechá páru pomalu unikat ven, takže nehrozí, že byste se při jejich úplném otevření popálili.

Miele DG 7140, nerezová

Miele DG 7140, nerezová


 Miele DG 7140, nerezová

Další speciální funkce

Samozřejmostí je možnost kynutí těsta, rozpouštění čokolády nebo například rozmrazování. Troubu ale můžete použít i pro zavařování nebo přípravu rajčat a mandlí pro oloupání.


 

Komfortní použití

Ohřevný prostor je vyrobený z nerezového materiálu, takže je korozivzdorný a velmi snadno se udržuje. Pára je vytvářena pomocí vody ze zásobníku, který má velký objem 1,5 litru. To znamená, že můžete péct i dlouhotrvající chody, aniž byste jej museli doplňovat.

Miele DG 7140, nerezová


 

Buďte v obraze

Skrz sleněná dvířka můžete kdykoliv zkontrolovat průběh přípravy. Vnitřní prostor je navíc opatřen LED osvětlením, díky němuž budete mít perfektní přehled o všech surovinách. Jistě oceníte i možnost pečení různě velkých jídel. Ať už chcete udělat 300 gramů nebo kilo, doba přípravy zůstává stále stejná.

Miele DG 7140, nerezová

Miele DG 7140, nerezová

Programy/funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
PáraAno
Horký vzduchAno
Mikrovlnný ohřevNe
Doplňující vlastnosti
Tlumené zavírání dvířekAno
Energetické vlastnosti
Celkový příkon3,6 kW
Provedení
Typvestavba
Ovládánídotykové
Nezařazeno
Barvanerez, stříbrná
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Značka kvality dTestNe
Výška trouby45,5 cm
RetroNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,5 cm
Výška výrobku45,5 cm
Hloubka výrobku56,9 cm
Hmotnost výrobku26,4 kg
Rozměry balení
Šířka balení59,5 cm
Výška balení52 cm
Hloubka balení56,9 cm
Hmotnost balení30 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Trouba Miele DG 7140 nerez

Trouba Miele DG 7140 nerez

Trouba Miele DG 7140 nerez

Napište svůj názor