Trouba Miele H 7140 BM nerez

Trouba Miele H 7140 BM nerez

Více informací

44 990,00 Kč
37 181,82 Kč (bez DPH)

TROUBA

kompaktní vestavná trouba s mikrovlnkou • energetická třída A+ • objem trouby 43 l • 11 programů • funkce Quick&Gentle pro kombinaci pečení a mikrovln • automatické programy • rychloohřev • propojitelná přes Wi-Fi • textový DirectSensor S displej • tiché dovírání dvířek • časovač • dětská pojistka • příkon 2,2 kW • 59,5 × 45,6 × 56,9 cm

Miele H 7140

Miele H 7140 BM, nerez

Nemáte dostatek prostoru pro umístění samostatné pečicí trouby i mikrovlnné trouby a přitom se nechcete vzdát ani jednoho ze spotřebičů? Pak je pro vás správnou volbou kompaktní trouba s mikrovlnkou, která nezabírá mnoho prostoru a kombinuje v sobě oba spotřebiče. Navíc zaujme atraktivním nerezovým designem. Pokrmy lze upéct v troubě, zvolit mikrovlnný ohřev nebo kombinovaný provoz, při kterém dosáhnete optimálních výsledků v kratším čase. Energii, životní prostředí i finance šetří díky energetické účinnosti A+. Připravujte pokrmy v prostoru trouby o objemu 43 litrů. Užitný prostor je maximálně využitý a tři úrovně zasunutí poskytují možnost umístit rošty či plechy vždy podle potřeby. Dobrý přehled dodává brilantní osvětlení pomocí LED spotu

Senzorové ovládání

Využijete možnost individuálního nastavení pro různé způsoby přípravy, ať už potřebujete péct, ohřívat nebo rozmrazovat. Vše nastavíte jednoduše ovládáním Direct Sensor S s přímou volbou pomocí senzorových tlačítek a jednořádkového displeje. Ovládání lze nastavit do mnoha různých jazyků. Výhodou je také možnost ovládání na dálku pomocí Wi-Fi.

Ovládání


Obrázek

 

Klíčové vlastnosti:

  • Jeden přístroj, mnoho možností
  • Přístroj propojitelný přes Wi-Fi
  • Funkce Quick&Gentle pro kombinaci pečení a mikrovln
  • Rovnoměrné a rychlejší výsledky
  • Automatické programy
  • Jednoduché senzorové ovládání DirectSensor S

 

Kompaktní trouba spojuje dva výrobky do jednoho pro úsporu místa v malých kuchyních. 

Kombinace

 

Kombinace pečicí trouby a mikrovln

Ušetřete čas s kombinací mikrovln a pečicí trouby a dosáhněte těch nejlepších výsledků. Funkce Quick&Gentle kombinuje konvenční ohřev s plynulým přiváděním mikrovln. To umožní inovativní technologie invertoru.

Vlažná stěna

 

 

Pro maximálně bezpečný provoz

Chlazení trouby po jejím obvodu zabrání nadměrnému zahřívání dvířek a jejich vysoké teplotě. Relativně chladné zůstává i madlo, okolní nábytek a ovládací prvky. Dalším bezpečnostním prvkem je automatické vypínaní trouby po překročení maximální provozní doby. Nechybí ani dětská pojistka. 

 

Wifi

 

Propojte troubu pomocí Wi-Fi

Propojte a předehřejte troubu s vaším chytrým telefonem odkudkoli či vyberte potřebný recept z aplikace Miele@mobile. Miele vám nabízí vlastní vyvinuté funkce, se kterými si užijete vždy nejnovější digitální komfort.

Rychlý start

 

Rychlý start

Zvolte okamžitý nejvyšší výkon mikrovln s funkcí Quick-Start. Ještě rychleji tak ohřejete potraviny a nápoje bez volby teploty. Podle vašich zvyklostí si jednoduše uložte libovolné časové hodnoty ohřevu.  

 

Vnitřek

 

Pro méně čištění

Vnitřní adhezní úprava zamezuje ulpívání na stěnách trouby. Vnitřní prostor trouby z nerez oceli se lněnou strukturou je navíc zušlechtěn pomocí PerfectClean pro snadné čištění. Vnější nerezový povrch je speciálně upraven úpravou CleanSteel, která se také velmi snadno čistí za použití speciálních čisticích prostředků. Otisky prstů na ní téměř neuvidíte. 

Dvířka

 

 

Tlumicí mechanismus dvířek

Díky tlumicímu mechanismu dvířka otevřete/zavřete snadno a neuvěřitelně lehce. Možnost otevření do 90° nabízí volný přístup k připravovaným potravinám.

 

Časový management

 

Časový management

Naprogramujte si dobu začátku, konce nebo délku přípravy a o vše bude postaráno. Po uplynutí času se příprava pokrmu ukončí. K dispozici je také kuchyňský budík a uložení nastaveného času při výpadku proudu až po dobu 150 hodin.

 

Popcorn 

 Užijte si atmosféru jako v kině

Jedním stiskem tlačítka Popcorn si připravíte oblíbenou pochoutku. Automatický program je přizpůsobený běžné velikosti sáčku s popcornem. V případě potřeby si čas můžete nastavit podle vaší chuti.


 

Programy/funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
Gril/infragrilAno
Horký vzduchAno
Mikrovlnný ohřevAno
Doplňující vlastnosti
Objem trouby43 l
Tlumené zavírání dvířekAno
Energetické vlastnosti
Celkový příkon2,2 kW
Provedení
Typvestavba
Ovládánídotykové
Nezařazeno
Barvanerez, stříbrná
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Značka kvality dTestNe
Výška trouby45,6 cm
RetroNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,5 cm
Výška výrobku45,6 cm
Hloubka výrobku56,3 cm
Hmotnost výrobku36 kg
Rozměry balení
Šířka balení67 cm
Výška balení52 cm
Hloubka balení66 cm
Hmotnost balení40 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Trouba Miele H 7140 BM nerez

Trouba Miele H 7140 BM nerez

Trouba Miele H 7140 BM nerez

Napište svůj názor