Trouba AEG Mastery BSE792320M nerez

Trouba AEG Mastery BSE792320M nerez

Více informací

38 890,00 Kč
32 140,50 Kč (bez DPH)

TROUBA

vestavná trouba • objem 70 l • dotykové ovládání • nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů • funkce rychlého zahřátí trouby • chladící ventilátor • automatické váhové programy • integrovaná parní funkce • elektronická regulace teploty • systém tepelné úpravy: Fan + Ring + Steam • halogenové osvětlení • indikace zbytkového tepla • dětská pojistka • zastavení horkovzdušného větráku při otevření dveří • teleskopický výjezd • pečicí teplotní sonda

Trouba AEG Mastery BSE792320M

AEG Mastery BSE792320M, nerez

Doveďte své kulinářské umění k dokonalosti a ohromte své blízké nezapomenutelnými gastronomickými zážitky. Proměňte každodenní jídla v neobyčejné lahůdky snadno, rychle a bez námahy se sedmdesátilitrovou multifunkční troubou AEG Mastery BSE792320M nerez s praktickým teleskopickým výjezdem plechů. Vybavte svoji domácnost vestavnou pečící troubou AEG Mastery BSE792320M v moderním nerezovém provedení a vychutnejte si jak perfektní jídla, tak jejich snadnou přípravu a jednoduchý úklid díky praktické povrchové úpravě proti otiskům prstů. Dopřejte si profesionální spotřebič kombinující atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem.

Šetřete časem, penězi i silami

Nechte se příjemně překvapit a najděte v balení pečící trouby AEG Mastery BSE792320M nerez smaltovaný koláčový plech na pečení a odkapávací pekáč z šedého smaltu. Ulevte své peněžence také extrémně nízkou spotřebou energie.

Vyzkoušejte nové chutě

Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte tři režimy vaření a pečení trouby AEG Mastery BSE792320M nerez. Využijte horký vzduch, páru, i jejich kombinaci, při které trouba AEG Mastery BSE792320M nerez vypočítá optimální poměr ohřevu a páry, a těšte se vždy z perfektního výsledku. Inspirujte se přednastavenými recepty trouby AEG Mastery BSE792320M nerez. Potěšte všechny své smysly, ochutnejte a ovoňte lahodné pokrmy. Překvapte sami sebe, co vše s šikovným pomocníkem AEG Mastery BSE792320M nerez dokážete. Zajistěte si automatickým nastavením teploty a času u široké řady pokrmů vždy špičkovou kontrolu nad výsledkem.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Vychutnejte si špičkové pokrmy i jejich přípravu

Usnadněte si život, rozlučte se zbytečnými starostmi a dosahujte vždy dokonalých výsledků s troubou AEG Mastery BSE792320M nerez. Měřte pohodlně teplotu vašeho pokrmu v průběhu pečení teplotní sondou a spolehněte se, že ohromíte i ty nejmlsnější jazýčky. Jednoduše teplotní sondu zasuňte třeba do středu masa či ryby, nastavte teplotu a pohodlně se usaďte, o zbytek se pečící trouba AEG Mastery BSE792320M nerez postará za vás. Stačí se už jen nechat troubou AEG Mastery BSE792320M nerez upozornit na dokonalé připravení, nachystat na stůl a pošmáknout si.
Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Dopřejte si to nejlepší a nejšťavnatější

Připravte sobě i svým blízkým levně a rychle jídlo chutnější, voňavější a šťavnatější než z pětihvězdičkové restaurace. Využijte v pohodlí vašeho domova techniku profesionálních kuchařů - vakuové vaření. Zajistěte vašemu jídlu vždy křehkou kůrčičku, šťavnatou texturu a intenzivní chuť jednoduše díky snímači vlhkosti pečící trouby AEG Mastery BSE792320M nerez, který sám bez vaší asistence nastaví optimální množství páry.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Usnadněte si život inovativními vychytávkami

Dopřejte si dokonalé pokrmy, které připravíte jednoduše a rychle v profesionální troubě AEG Mastery BSE792320M nerez, propracované do těch nejmenších detailů jako jsou například dvířka. Sami si zkuste, že je stačí lehounce popostrčit a sami se tiše a bezpečně zavřou. Spolehněte se, že i úklid je stejně tak snadný. Pro celkové odstranění nečistot využijte pohodlné parní čištění a speciální houbičku na zbylou vodu z pečení. Objevte všechny inovativní vychytávky pečicí trouby AEG Mastery BSE792320M nerez a usnadněte si život třeba paměťovými funkcemi pro často používaná nastavení, automatickými váhovými programy, časovačem, indikací zbytkového tepla, funkcí rychlého zahřátí, infragrilem, párou i horkým vzduchem.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Zapomeňte na složitosti

Připravujte pokrmy pohodlně v kvalitní vestavné troubě AEG Mastery BSE792320M nerez s možností pečení na třech úrovních najednou a jejich přehledným značením. Zapomeňte na zbytečné složitosti a vychutnejte si maximálně snadné ovládání. Využijte perfektně čitelný vícejazyčný displej s pohodlným dotykovým ovládáním, vyberte si z automatické nabídky teplot nebo jednoduše regulujte teplotu pečení a mějte naprostý přehled o stavu připravovaného pokrmu díky praktickému halogenovému osvětlení, které se samo zapne při otevření dvířek.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Neohrožujte své zdraví

Zajistěte své domácnosti stoprocentní bezpečnost pečící troubou AEG Mastery BSE792320M nerez s chladicím ventilátorem chránící elektronické komponenty, automatickým zastavením horkovzdušného větráku při otevření dvířek a dětskou pojistkou zabraňující nejen nenechavým dětským prstíkům proti náhodnému zapnutí.

Trouba AEG Mastery BSE792320M

Programy/funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
Otočný grilNe
Gril/infragrilAno
PáraAno
Horký vzduchAno
Mikrovlnný ohřevNe
Kruhové tělesoAno
Doplňující vlastnosti
Čištění troubyparní čištění
Objem trouby70 l
Výsuv plechůs teleskopickým výsuvem
Energetické vlastnosti
Energetická třídaA+
Celkový příkon3,5 kW
Spotřeba energie0,99 kWh
Provedení
Typvestavba
Ovládánídotykové
Nezařazeno
Barvanerez, stříbrná
Pečící sondaAno
Komunikační displejAno
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Značka kvality dTestNe
Výška trouby59 cm
RetroNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,5 cm
Výška výrobku59,4 cm
Hloubka výrobku56,7 cm
Hmotnost výrobku43,5 kg
Rozměry balení
Šířka balení63,5 cm
Výška balení67 cm
Hloubka balení67 cm
Hmotnost balení45,5 kg

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Trouba AEG Mastery BSE792320M nerez

Trouba AEG Mastery BSE792320M nerez

Trouba AEG Mastery BSE792320M nerez

Napište svůj názor