Indukční varná deska Bosch PXY875KW1E černá

Indukční varná deska Bosch PXY875KW1E černá

Více informací

29 980,00 Kč
24 776,86 Kč (bez DPH)

1 ks

DAT

vestavná varná deska • indukční vaření • materiál: sklokeramika • příkon 7 400 W • ovládání dotykovým displejem • devět varných zón • časovač • dětská pojistka • automatická detekce nádobí • 17 stupňů výkonu • funkce udržování teploty • funkce PowerBoost pro zvýšení výkonu

media_3537102.jpg

Bosch Serie 8 PXY875KW1E

Sklokeramická varná deska Bosch Serie 8 PXY875KW1E již svým vzhledem ukazuje, že cílí především na náročné uživatele, kteří se nespokojí s kompromisem. Nabízí totiž devět samostatných varných zón, k čemuž se váže také úctyhodný příkon 7 400 W. Vzhledem k tomu, že deska využívá indukční technologii, je veškerá elektřina využita velmi efektivně. Deska tak nabízí skutečně velmi rychlé vaření ve všech zónách. Rychlost vaření lze navíc krátkodobě ještě posílit pomocí funkce PowerBoost. Ta například dokáže uvést do varu dva litry vody až třikrát rychleji než běžná sklokeramická deska bez této technologie.

Snadné ovládání

Fakt, že je tato deska prémiovým výrobkem, je vidět i na ovládacím panelu. Ten se totiž skládá z několika praktických indikátorů a velkého dotykového displeje. Ovládání pomocí LCD je u varné desky vcelku unikátní, avšak velmi užitečné. Můžete z něj velmi precizně nastavovat teplotu ve více zónách zároveň a přehledné zobrazení hodnot přijde vhod také při nastavování časovače. Displej zobrazuje i dobu, po kterou už je daná zóna aktivní, takže snadno můžete pouhým pohledem zjistit, jak dlouho nějaký pokrm připravujete.

Prémiové funkce

Z chytrých funkcí už jsme zmiňovali například technologii PowerBoost. Deska ale nabízí i další užitečné funkce, jako je třeba funkce SettingTransfer, jež umožňuje přesunout hrnec z jedné zóny na druhou bez nutnosti nastavovat vše znovu – zóny si teplotní konfiguraci automaticky předají. Když tedy potřebujete na desce udělat místo pro další kus nádobí, nemusíte se zdržovat opětovným nastavováním. Zapomenout ale nesmíme ani na funkci udržování teploty, dětskou pojistku, nebo automatickou detekci nádob

Klíčové vlastnosti:

  • Assist: automatické nastavení optimálního stupně nastavení a návrhu doby vaření pro bezpočet pokrmů.
  • PerfectFry senzor: na smažení díky automatické kontrole teploty v 5 úrovních vždy zaručí perfektní výsledky pečení a smažení
  • 17 stupňů výkonu, pro každý druh pokrmu ten správný výkon
  • Rozpoznání přítomnosti hrnce a pánve
  • PerfectCook ready: teplotní senzor zabrání překypění a převaření díky precizní kontrole teploty během procesu vaření
  • Rozšířená flexindukční zóna poskytuje ještě více volnosti při vaření díky možnosti spojení varných zón do jedné velké zóny

 

S varnou deskou Bosch uvaříte oběd pro celou rodinu rychle a pohodlně.

 

Intuitivní nastavení

Regulujte si teplotu pomocí intuitivního dotykového TFT displeje. Kromě teploty vám dotyk prstu postačí také ke kompletnímu nastavení, výběru z menu a aktivaci funkcí. Díky obrázkům a snadno čitelnému písmu budete mít přehled o všem, co vám varná deska nabízí.

 


 

PerfectFry

Udržujte si při smažení hranolků, steaků i koblížků ideální teplotu, aby se olej nepřipaloval a jídlo chutnalo vždy výborně. Díky chytrému senzoru PerfectFry si varná deska zvládne průběžně upravovat teplotu, aby olej byl vždy konstantně rozehřátý.


 

Zrychlené vaření

S funkcí PowerBoost zvládne varná deska dovést vodu k varu v rekordně krátkém čase. Např. dva litry vody zvládne uvařit za poloviční čas než běžné sklokeramické varné desky.


 

Funkce MoveMode

Vařte jako šéfkuchař. Vyzkoušejte funkci MoveMode, která varnou zónu FlexZone rozdělí na tři části. U nich si můžete dle libosti nastavovat stupně výkonu 1, 5 a 9, abyste mohli déle se vařící jídla (polévky, omáčky) přesunovat z jednoho místa na druhé a postupně pokrmy dovařovali, aniž byste museli měnit nastavení stupně výkonu u jedné konkrétní zóny.

 


 

Funkce PanBoost

Aktivujte funkce PanBoost, která dokáže rychle zahřát pánev. Zároveň však brání nádobí, aby se nepoškodilo velkým množstvím tepla. Senzorové tlačítko vám umožní začít smažit již za půl minuty od zapnutí varné desky.


 

Vzdálená diagnostika

Řešte případné problémy s varnou deskou pohodlně, rychle a na dálku. Kdykoliv objevíte závadu, máte možnost zavolat na domovskou linku Home Connect a objednat si funkci vzdálené diagnostiky připojeného zařízení přes internet. Zákaznická služba bude moci s vaším svolením sledovat spotřebič na dálku a efektivně a ihned vám poradit, co máte udělat, abyste varnou desku opět uvedli do provozu.

 


 

Automatické nastavení optimálního stupně

Vyzkoušejte funkci Assist a zajistěte si při vaření optimální teplotu a délku přípravy pokrmů. Zvolte si konkrétní jídlo, které vaříte, a varná deska mu sama přizpůsobí nastavení, aby naplno vynikla jedinečná chuť i neodolatelná vůně výsledného pokrmu.


 

Propojení zón

Využívejte varnou desku intuitivně dle aktuálních potřeb. Na spotřebiči najdete primárně čtyři varné zóny. Nicméně pokud potřebujete vařit ve velkých hrncích či pekáčích, můžete je propojit a vytvořit dvě souvislé Flex zóny. Nezáleží na velikosti a tvaru nádobí, s FlexZone zónami se na desku vejdou 30cm pánve i 40cm pekáčky zcela bez problémů.

Funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
Signalizace zbytkového teplaAno
BoosterAno
Hob2HoodNe
Konstrukce
Typ varné deskyIndukce
Zóny
Počet varných zón4
Počet víceokruhových zón4
Provedení
Ovládánídotykové
Provedení deskysklokeramika
Umístění ovládánívpředu
Provedení hrany VDfazeta, bez rámečku
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Apple HomeKitNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Celkový příkon7,4 kW
Barvačerná
Šířka81,6 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Značka kvality dTestNe
Připojení220-240 V / 400 V
Připojovací kabel součástí baleníAno
RetroNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku81,6 cm
Výška výrobku5,1 cm
Hloubka výrobku52,7 cm
Hmotnost výrobku17 kg
Rozměry balení
Šířka balení80 cm
Výška balení10 cm
Hloubka balení55 cm
Hmotnost balení19 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 6,94 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Indukční varná deska Bosch PXY875KW1E černá

Indukční varná deska Bosch PXY875KW1E černá

Indukční varná deska Bosch PXY875KW1E černá

Napište svůj názor