Indukční varná deska s odsáváním Faber GALILEO SMART BK A83 černá

Indukční varná deska s odsáváním Faber GALILEO SMART BK A83 černá

Více informací

38 990,00 Kč
32 223,14 Kč (bez DPH)

DAT

varná deska s odsáváním • integrovaný ve varné desce • šířka 83 cm • počet rychlostí 8 + intenzivní + boost • voděodolný Brushless motor • funkce Bridge • dotykové ovládání • výkon 700 m³/hod • energetická třída A++ • hlučnost 51–72 dB • časovač • dětská pojistka • rozměry 802 × 492 mm

Faber GALILEO SMART BK

Během vaření vzniká velké množství páry a pachů, které vás mohou obtěžovat. Společnost Faber pro vás vyvinula revoluční varnou desku s odsáváním GALILEO SMART BK, se kterým bude vaření komfortnější.

Komfortní a výkonná digestoř

GALILEO SMART je výkonnádo varné desky integrovaná digestoř se šířkou 83 cm. Pyšní se mnoha přednostmi. Je téměř neviditelná, nepřekáží při vaření, nebrání výhledu a činí kuchyni vzdušnější. Velmi účinně odsává páry nejkratší cestou z varných nádob. Digestoř disponuje velmi výkonným a voděodolným motorem, který se řadí do energetické třídy A++. Zároveň je i velmi tichý, maximální hlučnost dosahuje 72 dB, jeho provoz vás tak nebude při vaření rušit. Lze jej snadno instalovat do ostrůvku nebo do pracovní desky o hloubce již od 60 cm. Může pracovat jak s odtahem mimo kuchyň, tak může být využit jako recirkulační s recyklovatelným filtrem. Varná deska s odsáváním vám nabízí až 8 rychlostí odsávání, plus speciální funkce Boost a Intenzivní odsávání.

Varnou desku s odsáváním lze velmi jednoduše ovládat pomocí dotykového displeje. Litinovou mřížku, která překrývá sací část, můžete použít pro odložení varné nádoby. Spotřebič zároveň vyžaduje jen minimální péči při čištění. Kazetový tukový filtr, který je ukryt v sací štěrbině, lze mýt v myčce na nádobí. Tento filtr je umístěn pod takovým úhlem, aby v případě přetečení směřoval tekutinu do záchytného žlábku. Jistě také využijete časovače, který zajistí zapnut/vypnutí spotřebiče dle vašeho nastavení.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Digestoř je integrovaná ve varné desce
  • Výkonný, voděodolný a tichý motor
  • Energetická třída A++
  • 8 rychlostí odsávání
  • Funkce Boost eliminuje páru během několika minut
  • Intenzivní odsávání pro efektivní odstranění páry v kuchyni
  • Automatická funkce za vás digestoř sama spustí a vypne 

 

Revoluční systém odsávání par ve vaší kuchyni. 

 media_4172665.png

Voděodolný motor

Digestoř je vybavena voděodolným motorem, který je integrovaný ve varné desce. Je dostatečně chráněný i v případě úniku většího množství tekutin. Veškeré tekutiny uniklé během vaření přes středovou sací mřížku jsou zachyceny ve sběrné nádobce pod digestoří.

 

media_4172666.png

 

Výkonné odsávání

Motor BRUSHLESS zaručuje při vysoké účinnosti značnou úsporu elektrické energie. Střední provoz vám sníží spotřebu elektrické energie až o 85 %, nejvyšší stupeň odsávání spotřebu sníží o 35 %. Provoz digestoře je tak velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí.

 

media_4172667.png

 

Vyšší komfort s automatickou funkcí

Spotřebič disponuje automatickou funkcí, která se spustí na nejvhodnější rychlost a přizpůsobí svůj výkon intenzitě vaření. Vy se tak nemusíte o nic starat a veškerou pozornost tak můžete věnovat pouze vaření. Tuto funkci lze jednoduše vypnout a zapnout pomocí tlačítka na ovládacím panelu. 

 

 

Chytré využití prostoru

Díky promyšlené konstrukci zabere tato digestoř jen velmi málo místa ve skříňce a její instalace není složitější než instalace klasické varné desky. Spotřebič je konstruován tak, aby byl ponechán dostatek prostoru pro zásuvky a další vybavení, které při vaření využijete.

 

media_4172669.png

 

Vyberte si stupeň odsávání

Můžete si zvolit až 8 stupňů odsávání, záleží pouze na vás a aktuální situaci. Zároveň jistě oceníte funkci Boost, která zajistí dodatečné navýšení výkonu, které efektivně eliminuje i velké množství páry během několika minut. Dále také můžete využít Intenzivního odsávání, který je určen ke krátkodobému použití. Po 10 minutách se přístroj automaticky přepne na rychlost, ze které byla funkce aktivována.

Funkce
Časovač/minutkaano
Dětská pojistkaAno
Horní odtahNe
Boční odtahAno
Zadní odtahAno
Hob2HoodNe
Konstrukce
Typ varné deskyIndukce
Zóny
Počet varných zón4
Provedení
Ovládánídotykové
Provedení deskybezpečnostní sklo
Umístění ovládánívpředu
Provedení hrany VDbez rámečku
Výbava
Průměr odtahového hrdla217 mm
Uhlíkový filtr v baleníNe
Zpětná klapka v baleníNe
Nezařazeno
Celkový příkon7,4 kW
Maximální hlučnost72 dB
Minimální hlučnost51 dB
Odsávání do komínaAno
RecirkulaceAno
Barvačerná
Šířka83 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METODAno
Značka kvality dTestNe
Připojení220-240 V / 400 V
RetroNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku83 cm
Hmotnost výrobku17 kg
Rozměry balení
Šířka balení62 cm
Výška balení52 cm
Hloubka balení100 cm
Hmotnost balení27 kg
Informační listStáhnout (pdf / 227,34 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 56,78 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Indukční varná deska s odsáváním Faber GALILEO SMART BK A83 černá

Indukční varná deska s odsáváním Faber GALILEO SMART BK A83 černá

Indukční varná deska s odsáváním Faber GALILEO SMART BK A83 černá

Napište svůj názor