Sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 bílá

Sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 bílá

Více informací

24 890,00 Kč
20 570,25 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná sušička prádla • kapacita 9 kg • energetická třída A+++ • inteligentní funkce AI Control • dezinfekční program Hygiene Care • systém proti mačkání prádla Wrinkle Prevent • technologie OptimalDry • cyklus Quick Dry 35' pro rychlé usušení • reverzibilní dvířka • (š × v × h) 60 × 85 × 60 cm

media_4430532.jpg

Samsung DV90T8240SH/S7

Předem plněná sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 s rozměry 60 × 85 × 60 cm pojme až 9 kg prádla. Díky jejímu zařazení do energetické třídy A+++ je její provoz maximálně úsporný. Pro ještě větší úsporu energie trojice senzorů monitoruje vlhkost a optimalizuje dobu sušení. S funkcí Wrinkle Prevent vyndáte z bubnu sušičky vždy perfektně vysušené prádlo, bez záhybů a pomačkání. Dezinfekční program Hygiene Care spolehlivě zničí 99 % zárodků bakterií, roztočů a alergenů pomocí horkého vzduchu. Cyklus Quick Dry 35' navíc usuší až 1 kg prádla za pouhých 35 minut. Sušička Samsung disponuje průhlednými otočnými dvířky, která vám umožňují otevírat je buď doprava, nebo doleva.

Klíčové vlastnosti:

  • Maximálně úsporná sušička třídy A+++
  • Systém proti mačkání prádla Wrinkle Prevent
  • Dezinfekční program Hygiene Care
  • Program Super Speed
  • Suché prádlo za pouhých 35 minut s programem Dry 35'
  • Technologie OptimalDry
  • Reverzibilní dvířka

Sušení hravě pod kontrolou

Lehké, a přitom účinné sušení zajistí inteligentní funkce AI Control, díky které budete mít parametry sušení lehce pod kontrolou. Pamatuje si vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější sušicí cykly. V zájmu ještě pohodlnějšího používání sušičky můžete využít i praktickou aplikaci SmartThings.

media_4430533.gif


 

Úsporná sušička s účinností A+++

V moderní domácnosti je neskladný sušák na vyprané prádlo minulostí. Pořiďte si sušičku Samsung a ušetřete svůj čas, životní prostředí, spotřebu energie i svou peněženku. Sušička je osazena technologií tepelného čerpadla, které zaručuje energetickou efektivitu a šetrný způsob sušení různých tkanin. Vzduch ohřívá pomocí „chladiva“ a recyklace teplého vzduchu zajišťuje ještě větší úsporu energie, díky čemuž si vysloužila zařazení do energetické třídy A+++.


 

Super Speed pro ještě rychlejší sušení

Čisté a suché prádlo za 120 minut! Zvolte na své pračce program Super Speed (pokud máte k dispozici) a vaše prádlo bude vyprané a vyždímané za pouhých 39 minut. A za dalších 81 minut bude syntetika či bavlněné oblečení připravené na nošení nebo uložení do šatní skříně.


 

Horký vzduch pro hygienickou čistotu

Vaše prádlo bude vždy nejen optimálně suché, ale také hygienicky čisté. 99 % zárodků bakterií, roztočů a alergenů je spolehlivě zničeno pomocí horkého vzduchu cyklu Hygiene Care. Dezinfekční program navíc můžete využít jak u mokrého, tak u suchého prádla, a nijak neovlivní výkon sušení.


 

Doprava, nebo doleva?

Nedělejte kompromisy a vylaďte svůj komfort do posledního detailu. Sušička Samsung disponuje průhlednými otočnými dvířky, která vám umožňují otevírat je buď doprava, nebo doleva. Ať už svého praktického pomocníka umístíte kamkoli, vždy perfektně zapadne do interiéru vašeho domova.


 

Žehlení už netřeba

Vyndávejte z bubnu sušičky vždy optimálně vysušené prádlo, bez záhybů a pomačkání. Stačí zvolit funkci Wrinkle Prevent, která po skončení sušení otáčí buben v přerušovaných intervalech, a tím eliminuje nežádoucí záhyby.


 

Inteligentní sušení

O prádlo v sušičce Samsung se strachovat nemusíte. Je o něj dobře postaráno díky trojici senzorů technologie OptimalDry, která monitoruje vlhkost a optimalizuje dobu sušení pro ještě větší úsporu energie. A až nadejde čas na vyčištění výměníku tepla, upozorní vás na to.


 

Inovativní filtr pro snadnou údržbu

Bezpečná, výkonná a téměř bezúdržbová. Sušička Samsung je vybavena filtrem 2 v 1 s dvouvrstvým síťovým filtrem, takže filtr výměníku tepla není zapotřebí, což značně usnadňuje údržbu sušičky. V případě potřeby čištění filtru a výměníku tepla vás upozorní dvojice praktických alarmů.


 

Bleskurychlý sušicí cyklus

Vlhké prádlo vás nevyřadí ze hry. Program Quick Dry 35' využívá vysokou teplotu vzduchu, díky čemuž vysuší až 1 kg prádla za pouhých 35 minut. Košile na pracovní pohovor či sportovní outfit na váš trénink bude vždy ready.

media_4430541.jpg

Konstrukce
Typvolně stojící
Provedení sušičkykondenzační
Otevírání dveřílevé
Objemové vlastnosti
Kapacita prádla pro sušení9 kg
Spotřeba
Energetická třídaA+++
Spotřeba energie při sušení1,21 kWh
Odhadovaná roční spotřeba energie194 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok698 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let3492 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let6984 Kč
Programy/funkce
Počet programů18
Speciální programySilentDry, HygieNEPRAVDA Care, SuperSpeed, Outdoor, Rychlé sušení
PáraNe
Program pro alergikyAno
Samočistící kondenzátorNe
SMART FunkceAno
Displejano
Český panelAno
Odložený startAno
Zvukový signálAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
ÚzkáNe
Vnitřní osvětlení bubnuAno
Možnost odvodu kondenzátuAno
Odpadní hadice součástí baleníAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Hlučnost při sušení62 dB
Změna otevírání dveříAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku60 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku60 cm
Hmotnost výrobku54 kg
Rozměry balení
Šířka balení67 cm
Výška balení89,5 cm
Hloubka balení69,5 cm
Hmotnost balení57 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 11,47 MB)
Informační listStáhnout (pdf / 2,10 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 bílá

Sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 bílá

Sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 bílá

Napište svůj názor