Vážení zákazníci, ve dnech 15-20.9.2021 nebudeme expedovat objednávky z důvodu dovolené, vše budeme vyřizovat až 21.9.
Děkujeme za pochopení, KD-Elektro

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q stříbrná

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q stříbrná

Více informací

19 890,00 Kč
16 438,02 Kč (bez DPH)

DAT

předem plněná sušička prádla • kapacita 9 kg prádla • energetická třída A+++ • šířka 60 cm • hlučnost 62 dB • 14 programů • LED dotykový displej • SmartThinQ dálkové ovládání přes Wi-Fi • stahování nových programů a funkce Smart Diagnosis • technologie EcoHybrid • invertorová technologie Dual Inverter Heat Pump • automatické čištění kondenzátoru • odložený start • dětská pojistka • otočná dvířka • obousměrná rotace bubnu • světlo bubnu • držák na sušení oblečení • 85 × 60 × 69 cm

 

LG RC91V9EV2Q

Není nad to mít o své prádlo skvěle postaráno. O jemnou péči a jeho dokonalé prosušení se spolehlivě postará kondenzační sušička prádla LG RC91V9EV2Q ve stříbrném provedení. Tento volně stojící spotřebič s předním plněním disponuje inteligentním elektronickým systémem sušení. Sušička je vybavena technologií EcoHybrid pro úsporu energie i času. Nerezový buben zvládne pojmout až 9 kg prádla. Plnění probíhá skrze velká dvířka z tvrzeného skla s chromovým lemem. Sklo dveří je vysoce odolné a zároveň dodává spotřebiči elegantní vzhled. Tento doplňuje i praktické osvětlení bubnu.

Hospodárné sušení

Pomocí duálního invertorového tepelného čerpadla umožňuje tento spotřebič dosáhnout nebývalé energetické účinnosti. Díky této technologii a invertorovému motoru je možné zařadit sušičku do energetické třídy A+++ s roční spotřebou energie 194 kWh. Zároveň se při sušení pohybuje v mimořádně nízké hladině hluku 62 dB. Obsluha probíhá pomocí otočného knoflíku a dotykového LED displeje. Sušička se také pyšní funkcí SmartThinQ pro dálkové ovládání pomocí Wi-Fi připojení.

Stahujte další programy

V nabídce se nachází 14 programů pro sušení různých druhů tkanin. Stačí vybrat ten ideální. Nabídka zahrnuje například standardní sušicí programy pro Bavlnu, Smíšené prádlo, Ručníky, Jemné prádlo, Pokrývky a také Rychlý 30 minutový program, speciální program Pro alergiky nebo Sportovní oblečení a mnoho dalších. Maximální náplň zvládne usušit během 230minutového cyklu. Skvělou výhodou je možnost stažení dalších programů přes Wi-Fi. Samozřejmostí je dětská pojistka a možnost odloženého startu.

Klíčové vlastnosti:

  • Jemně pečuje o prádlo pomocí technologie DUAL Inverter Heat Pump
  • Energetická třída A+++  představuje nízkou roční spotřebu 194 kWh/rok
  • Vybavení technologií Eco Hybrid pro úsporu vašeho času i energie
  • Pohodlné ovládání na dálku díky SmartThinQ + Wi-Fi
  • Praktický program pro alergiky
  • Automatické čištění kondenzátoru šetří práci

media_4117516.jpg

Díky duálnímu invertorovému čerpadlu dosahuje sušička mimořádné energetické účinnosti.

 

Technologie DUAL Inverter Heat Pump

Kondenzační sušička LG je vybavena pokročilou invertorovou technologií Dual Inverter Heat Pump. Díky duálnímu invertorovému tepelnému čerpadlu lze dosáhnout vyšší úspory energie a ušetřit tolik času, jako nikdy dříve.

Eco Hybrid

Sušička je vybavena technologií Eco Hybrid, která se přizpůsobuje vašemu životnímu stylu. Díky ní máte možnost šetřit energii i váš čas.


 

Automatické čištění kondenzátoru

Ušetřete více času pro sebe tím, že nebudete muset čistit kondenzátor. S automatickým silným průplachem kondenzátoru vodou až 3× za cyklus není vyžadováno jeho dalšího čištění a výkon sušičky je udržen stále na optimální úrovni.

 


 

Program pro alergiky

Sušit prádlo při vyšší teplotě má tu výhodu, že redukuje alergeny. Dokonce se lze zbavit až 99,9 % prachových roztočů způsobujících nepříjemné problémy s dýcháním a alergie. Díky jejich redukci můžete zvýšit kvalitu svého života.

 


 

Duální filtr

Lehce přístupný duální filtr zvládne udržet prádlo i sušičku čisté. Zachytí téměř všechny vlákna a jiné nečistoty, které se z prádla odpojí a zajistí tím vysoký výkon sušení. Zanesení filtru je signalizováno ukazatelem. Poté jej stačí vyjmout a nečistoty jednoduše z jeho hladkého povrchu odstranit.

 


 

Jemná péče

Sušička LG poskytne vašemu prádlu dokonalou péči. S technologií tepelného čerpadla je možné i při nízké teplotě sušení vyhladit záhyby a snížit pomačkání. Péči o vaše oblíbené a choulostivé kousky oblečení usnadní také držák na sušení. Tak jemné prádlo jste ještě neměli!

Senzor sušení

Senzory optimalizují výkon sušičky. Umožňují detekovat vlhkost v prádle a teplotu sušení, ale následně automaticky nastavit potřebný čas sušení.


 

Inteligentní sušička

Ovládejte a monitorujte spotřebič na dálku a mějte přístup k nejnovějším inovacím. Pomocí Wi-Fi připojení je interakce se sušičkou velmi jednoduchá. Nejenom, že ji můžete spustit na dálku, ale také si lze stahovat nové programy sušení (například sportovní oblečení, ložní přádlo, spodní prádlo atd.) nebo sledovat spotřebu energie. Funkce Smart Diagnosis pomůže s řešením menších chyb. Nabízí se také možnost chytře spárovat pračku i sušičku LG. Skrze Wi-Fi sušička přijímá informace z pračky LG a automaticky se postará o nastavení ideálního sušicího cyklu, aby zajistila tu nejlepší péči o vaše prádlo.

Twin Care

Objevte ideální pár – sušičku a pračku TWIN Care. Navrženy jsou speciálně tak, aby vám při shonu, který každý den zažíváte, šetřily čas i finance.

 

Otočná dvířka

Neumožňuje váš prostor mít dvířka umístěná na levé či naopak na pravé straně? Nevadí, nechte si je nainstalovat na míru podle vašich možností.

Konstrukce
Typvolně stojící
Provedení sušičkykondenzační
Otevírání dveřípravé
Objemové vlastnosti
Kapacita prádla pro sušení9 kg
Spotřeba
Energetická třídaA+++
Spotřeba energie při sušení1,64 kWh
Odhadovaná roční spotřeba energie194 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok698 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let3492 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let6984 Kč
Programy/funkce
Počet programů14
Speciální programyPokrývky, Ručníky, Pro alergiky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo
PáraNe
Program pro alergikyAno
Samočistící kondenzátorAno
SMART FunkceAno
Displejano
Český panelAno
Odložený startAno
Zvukový signálAno
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
ÚzkáNe
Vnitřní osvětlení bubnuAno
Možnost odvodu kondenzátuAno
Odpadní hadice součástí baleníAno
Značka kvality dTestNe
Profesionální výrobekNe
Hlučnost při sušení62 dB
Změna otevírání dveříAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku60 cm
Výška výrobku85 cm
Hloubka výrobku69 cm
Hmotnost výrobku57 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení92 cm
Hloubka balení71 cm
Hmotnost balení62 kg
Energetický štítek PDFStáhnout (pdf / 930,47 kB)
Informační listStáhnout (pdf / 425,08 kB)
Produktový listStáhnout (pdf / 357,68 kB)
Návod k použitíStáhnout (pdf / 9,14 MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q stříbrná

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q stříbrná

Sušička prádla LG RC91V9EV2Q stříbrná

Napište svůj názor