Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Více informací

19 390,00 Kč
16 024,79 Kč (bez DPH)

DAT

vinotéka vestavná • celkový čistý objem 58 l • energetická třída G • kapacita 20 ks lahví • hlučnost 42 dB • elektronické ovládání • klimatická třída N, ST • nastavitelné nožky • 6 dřevěných polic • vnitřní osvětlení LED • skleněné dveře • změna směru otvírání dveří • hmotnost 28,6 kg

AEG SWB63001DG

Pokud patříte mezi milovníky a znalce vína, oceníte, že se o vaši sbírku lahví bude starat povolaný spotřebič. Nejlepší podmínky skladování vínu dopřeje vinotéka AEG SWB63001DG vyrobená v černém provedení. Tato domácí vinotéka udrží optimální teplotu, zabrání vysušení korku a udrží tak chuť v každé lahvi. Vestavný spotřebič o rozměru 82 × 29,4 × 57,1 cm můžete pro úsporu místa instalovat pod pracovní desku. Jedna chladicí zóna disponuje celkovým čistým objemem 58 l a dokáže pojmout 20 ks lahví vína.

Optimální světlo

Vinotéka AEG je vybavena speciálními temperovanými dveřmi, které vašemu vínu vytvoří ideální světelné podmínky, aby nezrychlovalo zrání a neměnilo svou chuť a vůni. Příjemný efekt dotváří také vnitřní LED osvětlení. Směr otvírání dvířek si můžete zvolit, jak vám bude pohodlné, změna směru otvírání se dá prohodit z pravé strany na levou. Optimální podmínky uvnitř vinotéky udržuje kompresorové chlazení. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy G s roční spotřebou energie 137 kWh a hlučností nepřesahující 42 dB.

Efektivní LED osvětlení je úsporné a brání deregulaci teploty uvnitř vinotéky.

 

Dveře z temperovaného skla

Vinotéka je navrhnuta tak, aby co nejlépe vytvořila podmínky stejné jako ve vinném sklípku. Proto je opatřena dveřmi z temperovaného skla vybavené držadlem. Vzácným vínům velké množství světla z vnějšího prostředí nesvědčí, proto je toto speciální ztmavené sklo dokáže chránit.

 

 

Vnitřní LED osvětlení

Vinotéka AEG je opatřena zabudovaným interním LED osvětlením, které umožňuje ideální viditelnost uvnitř. Nejenom, že je úsporné, ale pro víno také bezpečné, jelikož neovlivňuje teplotu vyzařováním zbytečného tepla do chladicího prostoru. Moderní LED technologie působí prvotřídním a diskrétním dojmem.

 

 

Nastavitelné police ze dřeva

Vnitřní prostor vinotéky AEG je rozdělen 6 dřevěnými policemi, které představují ideální způsob skladování lahví. Korek tak zůstává ponořený, a protože je vlhký, láhev těsní a brání oxidaci vína průnikem vzduchu dovnitř.

 

 

Elektronické ovládání teploty

Ovládací panel s elektronickým displejem v horní části umožňuje nastavit a kontrolovat teplotu uvnitř vinotéky. Jednotlivé odrůdy vína tak mohou mít optimální skladovací podmínky. Teplotu lze nastavit v rozsahu 5 až 18 °C. Šumivé, červené, bílé i růžové víno vyžaduje pro ideální vychlazení jinou teplotu. Ke skladování jsou ve hře také další faktory jako druh hroznů, stáří vína, obsah alkoholu apod.

 

 

Optimální podmínky

Dopřejte svému vínu optimální podmínky. Vinotéka dokáže účinně omezovat vibrace, které vytváří kompresor. Tyto vibrace vaše víno znehodnocují. Důležitá je také optimální vlhkost uvnitř vinotéky, o kterou se postará vlhčicí miska umístěná na horní polici.

Funkce
Automatické odmrazovánínemá
Varovný signálAno
Objem
Objem celkem58 l
Kapacita - láhve20
Konstrukce
Konstrukce chladničkyvinotéka
Dveřeprosklené dveře
Klimatické vlastnosti
Klimatická třídaN, ST
Oddělená regulaceNe
Počet oddělených prostor6 ks
Počet teplotních zón1
Energetické vlastnosti
Spotřeba energie0,38 W
Spotřeba energie za rok137 kWh/rok
Energetická třída 2021G
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
Nezařazeno
Antibakteriální úpravaNe
Displejano
Změna otevírání dveříAno
Policedřevěné
Hlučnost42 dB
Třída hlučnostiD
ZámekNe
Typ osvětleníLED
Barvačerná
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Rozměry výrobku
Šířka výrobku28,4 cm
Výška výrobku82 cm
Hloubka výrobku57,1 cm
Hmotnost výrobku28,6 kg
Rozměry balení
Šířka balení34,5 cm
Výška balení92 cm
Hloubka balení68 cm
Hmotnost balení34,6 kg
Návod k použitíStáhnout (pdf / 27,96 MB)
Informační list 2021Stáhnout (pdf / 31,02 kB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Vinotéka AEG SWB63001DG černá

Napište svůj názor