Bosch Serie | 8 SMI8YCS01E

28 990,00 Kč
23 958,68 Kč (bez DPH)

DAT

vestavná myčka • kapacita 14 sad nádobí • EcoSilence Drive™ • 8 programů • 6 teplot • systém košů VarioFlex • příborová zásuvka VarioDrawer • Silence Plus • Home Connect • funkce Oblíbený program • PerfectDry & Zeolith™ • EfficientDry System • ExtraClean Zone • Intensive Zone • dávkovací asistent • energetická třída B • rozměry 60 × 81,5 × 57,3 cm

media_4360250.png

Bosch SMI8YCS01E

Už vás nebaví mít vysušené ruce od saponátů a trávit mnoho času mytím nádobí? Pořiďte si myčku, která bude šetřit jak vaše ruce, tak i čas, finance a spotřebu vody! Výbornou volbu představuje vestavná myčka s šířkou 60 cm od společnosti Bosch SMI8YCS01E

Ovládejte myčku na dálku

Myčka disponuje širokou škálou technologií a funkcí, které zaručují rychlou, účinnou a především kvalitní péči o vaše nádobí. Kapacita spotřebiče činí 14 sad nádobí, vybrat si můžete z 8 programů a 6 nastavení teploty. Vybrat si můžete Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Rychlý 45 °C, Sklo 40 °C, Tichý 50 °C a Oblíbený. O dokonalé výsledky mytí se postará pohon EcoSilence Drive poskytující vysoký výkon mytí a s nízkou úrovní hlučnosti. Ta dosahuje 43 dB. Myčka se řadí do energetické třídy B, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný vůči životnímu prostředí. Pomocí Wi-Fi připojení a aplikace Home Connect můžete kdykoliv a odkudkoliv ovládat mycí programy a mít nad celým procesem přehled. Jistě také oceníte systém variabilních košů VarioFlex či výsuvnou příborovou zásuvku VarioDrawerDávkovací asistent se zároveň postará o správné rozdělení mycího prostředku tak, aby se dosáhlo těch nejlepších výsledků mytí. Systém PerfectDry založený na technologii Zeolith vám přínese perfektní výsledky sušení s menší spotřebou energie i u obtížně schnoucího nádobí.

Klíčové vlastnosti:

  • Systém PerfectDry s technologií Zeolit pro perfektní výsledky sušení s menší spotřebou energie
  • Technologie Silence Plus pro tichý provoz
  • Aplikace Home Connect nabízí ovládání myčky na dálku
  • Funkce Extra Clean Zone si poradí i s tím nejzašpiněnějším nádobím 
  • Energetická třída B 
Systém PerfectDry pro nejlepší výsledky sušení a intenzivní mycí zóna pro bezchybně umyté nádobí.

Home Connect

Pomocí mobilní aplikace Home Connect můžete vaši myčku ovládat jednoduše odkudkoliv. Aplikace za vás pohlídá, kolik vám zbývá v zásobníku tablet a s funkcí snadného startu vám doporučí vždy ten nejlepší program podle daného typu, množství a míry znečištění nádobí. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa navíc můžete myčku ovládat hlasem. V případě nutnosti servisního zásahu můžete využít vzdálené diagnostiky a nechat zkontrolovat myčku přes internet.


 

Zeolith™

Myšlenka sušení Zeolith© je překvapivě jednoduchá, ale přitom velmi efektivní: vlhký vzduch je transportován přes absorpční minerál, který absorbuje vlhkost a uvolňuje suchý, teplý vzduch. Myčka tak usuší nejen talíře, sklenice ale i plastové nádobí a to velmi úsporně a efektivně.


 

Variabilní koše a příborová zásuvka

S novým systémem košů Bosch se můžete těšit na bezpečné ukládání nádobí s výjimečně hladkým výsuvem. Zcela nový design košů totiž nabízí maximální prostor, stabilitu a flexibilitu. Horní koš lze výškově polohovat a díky sklopným trnům a etažérům koše pojmou i větší nádobí. Se samostatnou příborovou zásuvkou VarioDrawer zase získáte více místa nejen pro příbory, ale i malé kuchyňské potřeby či šálky na espresso.


 
EcoSilence Drive™

Inovativní motor EcoSilence Drive je obzvlášť tichý, úsporný a výkonný. Navíc se může pochlubit mimořádně dlouhou životností. Myčky nádobí s pohonem EcoSilence Drive jsou vybavené bezkartáčovým motorem, který snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje plynulejší a tišší provoz. Díky tomu dokáže motor využít svoji energii kompletně a bez zbytečných energetických ztrát.


 

Silence on Demand

Máte rádi ticho? Díky funkci Silence on Demand můžete okamžitě snížit hladinu hluku po dobu 30 minut na naprosté minimum. Funkci lze aktivovat pomocí aplikace Home Connect.

 EfficientDry System

S funkcí EfficientDry se po ukončení programu automaticky otevřou dveře myčky. Toto praktické řešení šetří energii, zdokonaluje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a šetrně ochlazuje nádobí, aby bylo ihned připravené k jeho uložení.


 

ExtraClean Zone

Extra Clean Zone se třemi rotujícími tryskami si poradí i s obzvláště znečištěným nádobím a to bez nutnosti zvýšeného množství čisticího prostředku nebo vyšší teploty vody. Tuto funkci navíc můžete snadno zapnout nebo vypnout před každým mytím nádobí.


 

IntensiveZone

Funkce IntensiveZone zajišťuje vyšší tlak ostřiku a zvyšuje teplotu v dolním koši. Tím zajišťuje optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši. 


 

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent zaručuje vysoce účinné mytí nádobí. Mycí tableta se přesune ze zásobníku přímo do malé záchytné misky a cílený proud vody tabletu stejnoměrně rozpustí po celém vnitřku myčky.


 

World´s No.1

Značka Bosch neustále uvádí technicky promyšlené inovace, které vám usnadní život. To je důvod, proč je Bosch nejprodávanější značka myček nádobí na světě*. 

* Zdroj: Euromonitor International Limited, objemy prodeje, 2020Oblíbený program

Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si váš každodenní život jedním dotykem. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci vašeho nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení pak jednoduše spustíte pomocí aplikace Home Connect nebo na ovládacím panelu myčky.

Konstrukce
Typvestavba
Konstrukce vestavné myčkypřední panel
Spotřeba
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů65 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus9,5 l
Energetická třída 2021B
Odhadované náklady mytí za 1 rok983 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let4916 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let9832 Kč
Programy/funkce
Funkce myčkyindikace soli, indikace leštidla, ochrana proti úniku vody
Počet programů8
Odložený startAno
Speciální programyAuto 45-65°C, Delicate, Ekonomický, Intenzivní, Krátký, Noční program; Extra sušení, HygienaPlus, Intensive Zone, Machine Care, Vzdálený start
Příborová zásuvkaAno
AquaStopAno
ComfortLiftNe
Počet sad nádobí
Kapacita myčky14 souprav
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti1,12
Index sušicí schopnosti1,06
Doba trvání eko-programu3:55 hod.
Počet teplot6
Počet ostřikovacích ramen1
Distribuce
Distribuceoficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon AlexaAno
Apple HomeKitNe
Google HomeNe
Vlastní systémAno
Nezařazeno
Hlučnost při mytí43 dB
Třída hlučnostiB
DisplejAno
Šířka myčky60 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METODNe
Značka kvality dTestNe
Automatické otevírání dveříAno
Promítání času na podlahuNe
Paprsek na podlahuNe
Přívodní a odpadní hadice v baleníAno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku59,8 cm
Výška výrobku81,5 cm
Hloubka výrobku57,3 cm
Hmotnost výrobku46,83 kg
Rozměry balení
Šířka balení66 cm
Výška balení92 cm
Hloubka balení67 cm
Hmotnost balení49 kg
Návod k použití CZStáhnout (pdf / 6,64 MB)
Návod k použití CZ 2Stáhnout (pdf / 498,68 kB)
Schéma v PDFStáhnout (pdf / 2,05 MB)
BOSSMI8YCS01E_informační list.pdfStáhnout (pdf / 1,- MB)

Žádný zákazník dosud nehodnotil daný produkt.

Napište svůj názor

Bosch Serie | 8 SMI8YCS01E

Bosch Serie | 8 SMI8YCS01E

Bosch Serie | 8 SMI8YCS01E

Napište svůj názor